Keizersweg 123b

  • 01 Keizersweg 123b gevel 01a
  • 02 Keizersweg 123b straatbeeld 01a
  • 03 Keizersweg 123b wk 01a
  • 04 Keizersweg 123b wk 01b
  • 05 Keizersweg 123b kkn 01a
  • 06 Keizersweg 123b balkon 01a
  • 07 Keizersweg 123b slk 01a
  • 08 Keizersweg 123b bk 01a
  • 09 Keizersweg 123b slk 02a
  • 10 Keizersweg 123b straatbeeld 01b
  • 11 Keizersweg 123b gevel 01b
  • 12 Keizersweg 123b gevel 01c
  • 13 Keizersweg 123b entree 01a
  • 14 Keizersweg 123b entree 01b
  • 15 Keizersweg 123b entree 01c
  • 16 Keizersweg 123b entree 01d
  • 17 Keizersweg 123b hal 01a
  • 18 Keizersweg 123b hal 01b
  • 19 Keizersweg 123b hal 01c
  • 20 Keizersweg 123b wk 01c
  • 21 Keizersweg 123b wk 01d
  • 22 Keizersweg 123b wk 01e
  • 23 Keizersweg 123b wk 01f
  • 24 Keizersweg 123b wk 01g
  • 25 Keizersweg 123b wk 01h
  • 25a Keizersweg 123b wk 01i
  • 26 Keizersweg 123b kkn 01b
  • 27 Keizersweg 123b kkn 01c
  • 28 Keizersweg 123b kkn 01d
  • 29 Keizersweg 123b kkn 01e
  • 30 Keizersweg 123b kkn 01f
  • 31 Keizersweg 123b slk 01b
  • 32 Keizersweg 123b slk 01c
  • 33 Keizersweg 123b balkon 01b
  • 34 Keizersweg 123b balkon 01c
  • 35 Keizersweg 123b balkon 01d
  • 36 Keizersweg 123b bk 01b
  • 37 Keizersweg 123b bk 01c
  • 38 Keizersweg 123b bk 01d
  • 39 Keizersweg 123b slk 02b
  • 40 Keizersweg 123b berging 01a
  • 41 Keizersweg 123b wc 01a
  • 42 Keizersweg 123b garage 01b
  • 43 Keizersweg 123b gevel 01d
  • 44 Keizersweg 123b omgeving 01a
  • 45 Keizersweg 123b omgeving 01b
  • 46 Keizersweg 123b omgeving 01c
  • 47 Keizersweg 123b omgeving 01d
Keizersweg 123B, 1171 XD Badhoevedorp, Nederland
Te koop €595.000 k.k. - Appartement
Oppervlakte 97 m²3 Kamers 1999 Bouwperiode

Comfortabel en zelfstandig wonen in dit ruime driekamer appartement!

Dit lichte op de kop gelegen driekamerappartement aan de Keizersweg 123-b in Badhoevedorp heeft een west-balkon, vrij uitzicht, een eigen parkeerplaats en is direct te betrekken.

Dit heerlijke hoekappartement op de 2e etage heeft onder meer een royale living van bijna 47 m² met open keuken en inbouwapparatuur, een balkon van 10 m² op het westen met vrij uitzicht, een slaapkamer van 14,5 m², een (hobby)kamer van 10 m² aan de galerijzijde, een gastentoilet, een badkamer met douche, zwevend 2e toilet, wastafel en radiator. Ook is er een berging voor opslag, wassen en stoken en op de begane grond nog een berging en in de parkeerkelder een eigen parkeerplaats.

Het appartement is energiezuinig met energielabel A en ligt in het zelfstandige deel van het complex “De Schuilhoeve” heeft een eigen gastenontvangstruimte en een gezamenlijke tuin.

In het hoofdcomplex is een ontmoetingsruimte, een bibliotheek en een zorgpost. Beide complexen zijn goed toegankelijk voor rolstoelgebruikers en rollators en ook geschikt voor bewoners van 55+.

Deze woning (bouwperiode 1999) maakt onderdeel uit van het appartementengebouw “Schuilhoeve” en is gelegen op eigen grond en beschikt over circa 97 m² gebruiksoppervlak wonen, dit is exclusief de externe bergruimte, zoals de (op de begane grond gelegen) berging van circa 6 m² en exclusief de gebouw gebonden buitenruimte, zoals het balkon van circa 10 m² en heeft circa 305 m³ inhoud (zo goed als mogelijk opgemeten volgens de branche brede meetinstructies van de NVM waarvoor de Nen-2580 norm de basis vormt). Deze maten zijn indicatief. Voor deze woning is het Energielabel A afgegeven.

Indeling
Parterre:
De centrale entree heeft een tochtsluis, bellenbord, brievenbussen en een video intercomsysteem en leidt naar een prachtig Atrium met centrale hal, lift en trappenhuis. Op de 1e verdieping is er een sfeervol ingerichte lounge waar alle bewoners gebruik van kunnen maken.

2e Verdieping:
Entree, hal met video intercom, meterkast, bergruimte met wasmachineaansluiting, mechanische ventilatie unit en cv opstelling, toilet met fontein en vaste kast. Ruime woonkamer van circa 40 m² met grote raampartijen met vrij uitzicht en toegang tot het op het westen gelegen zonnige balkon van circa 10 m² met elektrische zonwering. Vanuit de woonkamer is er toegang tot de open keuken van circa 8 m² met diverse inbouwapparatuur en toegang tot de slaapkamer van circa 15 m² met deur naar het balkon en de en-suite badkamer van circa 8 m² met inloopdouche, wastafel met meubel en toilet. Aan de andere zijde van het appartement bevindt zich de tweede slaapkamer van circa 10 m².

Parkeerplaats:
De parkeerplaats bevindt zich in de afgesloten parkeergarage in het souterrain, welke via een hellingbaan met roldeur bereikbaar is.

Berging:
De inpandige berging op de begane grond is circa 3,9 meter diep en circa 1,6 meter breed.

Tuin:
Bij het appartementencomplex bevindt zich een fraai aangelegde gemeenschappelijke tuin.

Ligging:
Dit appartement is centraal gelegen in een rustige en groene woonomgeving in een woonwijk op loopafstand van het dorpscentrum van Badhoevedorp. De woning maakt deel uit van het verzorgde appartementencomplex met diverse voorzieningen in het rondom het gebouw, zoals een ontmoetingsruimte, die bijdragen aan comfortabel en zelfstandig wonen. In het centrum van Badhoevedorp is er een gevarieerd aanbod van supermarkten, winkels, horecagelegenheden en medische voorzieningen zoals een huisarts, apotheek en fysiotherapiepraktijk. Hierdoor zijn de dagelijkse boodschappen, sociale voorzieningen en zorg en welzijn eenvoudig en dichtbij bereikbaar. Voor recreatie en ontspanning liggen het Nieuwe Meer en het Amsterdamse Bos op korte afstand. Het openbaar vervoer is in de nabije omgeving te vinden met bushaltes op loopafstand En de diverse uitvalswegen, zoals de A4, A5, A9 en A10 liggen op enkele minuten rijden. Steden als Amsterdam, Haarlem, Amstelveen en Hoofddorp zijn snel en eenvoudig te bereiken. Dit geldt ook voor luchthaven Schiphol.

Vereniging van Eigenaars:
De woning is gelegen in het goed onderhouden appartementencomplex “De Schuilhoeve”, specifiek ingericht voor bewoners van 55+. De actieve VvE is bekend onder de naam Vereniging van Eigenaars De Schuilhoeve en wordt professioneel beheerd door Munnik VvE Beheer. Er is een meerjarig onderhoudsplan aanwezig en de woning is geheel voorzien van houten kozijnen met dubbele beglazing (HR+/HR++). De servicekosten bedragen € 317,50 per maand, dit is voor het appartement, de parkeerplaats en de berging.

De Keizersweg 123-b @badhoevedorp is de ideale woning voor wie comfortabel en toekomstbestendig wil wonen met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik.

 Interesse in een bezichtiging?
– Neem dan contact op met je eigen MVA- of NVM-makelaar
– Of doe dit direct online via de knop “Plan Afspraak” op onze site
– Of kies de knop “Vraag bezichtiging aan” op Funda
Wij laten je deze woning dan heel graag zien!

Afspraken
Onze bezichtigingen proberen we zoveel als mogelijk voor een bepaalde tijd in te plannen en zijn vrijwel altijd individueel. We verzoeken u dan ook op tijd te komen en de geplande tijd niet te overschrijden als er meerdere bezichtigingen ingepland zijn.

Mocht u verhinderd zijn dan vernemen we dat graag ruim van tevoren.

Bereid u goed voor op de bezichtiging. Alle relevante informatie is te vinden op onze website. Zo staat er onder het tabblad ‘bijzonderheden’ aanvullende informatie die niet op Funda wordt vermeld.

Wij adviseren u ook:
-de foto’s goed te bekijken
-de plattegronden door te nemen
-een vragenlijstje mee te nemen naar de bezichtiging

Wij kijken ernaar uit u te zien!

Bijzonderheden:
– Bouwjaar 1999
– Type Appartement
– Privé parkeerplaats in de parkeergarage
– Gebruiksoppervlak wonen 97 m²
– Energielabel A
– Leeftijdsgrens 55+
– Goede toegankelijkheid voor minder validen (rolstoel/rollator)
– Servicekosten € 317,50 per maand
– Eigen grond
– Oplevering in overleg, kan snel
– De volgende clausules zijn van toepassing en zullen in de koopakte worden opgenomen:
Bouwkwaliteit / Milieuclausule / Energielabel /Toelichtingsclausule Meetinstructie /  Niet-Zelfbewoningsclausule, zie ook de Verkoopvoorwaarden en adviezen Onkenhout Makelaars 2026
– Bieden gaat via een digitaal biedlogboek (meer info bij bijzonderheden op onze eigen site)
– De koop van een woning (door een consument) is pas gesloten (rechtsgeldig) als de koopakte door zowel de koper als de verkoper is getekend

Comfortable and independent living in this spacious three-room apartment!

This bright corner three-room apartment at Keizersweg 123-b in Badhoevedorp features a west-facing balcony, unobstructed views, a private parking space, and is ready for immediate occupancy.

This lovely corner apartment on the 2nd floor includes, among other things, a generous living area of nearly 47 m² with an open kitchen and built-in appliances, a 10 m² west-facing balcony with unobstructed views, a bedroom of 14.5 m², a (hobby) room of 10 m² on the gallery side, a guest toilet, a bathroom with shower, wall-mounted second toilet, washbasin, and radiator. There is also a storage room for storage, washing, and heating, another storage room on the ground floor, and a private parking space in the underground parking garage.

The apartment is energy-efficient with energy label A and is located in the independent section of the complex “De Schuilhoeve,” featuring its own guest reception area and a shared garden.

The main complex includes a meeting room, a library, and a care facility. Both complexes are easily accessible for wheelchair users and walkers and are also suitable for residents aged 55+.

This property (built in 1999) is part of the apartment complex “Schuilhoeve” and is situated on freehold land. It offers approximately 97 m² of living space, excluding the external storage space, such as the ground-floor storage room of approximately 6 m², and excluding the building-related outdoor space, such as the balcony of approximately 10 m², with a total volume of approximately 305 m³ (measured as accurately as possible in accordance with the industry-wide NVM measurement instructions based on the NEN-2580 standard). These dimensions are indicative. The property has an energy label A.

Layout
Ground floor:
The central entrance features a vestibule, doorbells, mailboxes, and a video intercom system, leading to a beautiful atrium with a central hall, elevator, and staircase. On the 1st floor, there is an attractively furnished lounge available for all residents.

2nd Floor:
Entrance, hallway with video intercom, meter cupboard, storage room with washing machine connection, mechanical ventilation unit and central heating system, toilet with washbasin and built-in closet. Spacious living room of approximately 40 m² with large windows offering unobstructed views and access to the sunny west-facing balcony of approximately 10 m² with electric sunshades. From the living room, there is access to the open kitchen of approximately 8 m² with various built-in appliances and access to the bedroom of approximately 15 m² with a door to the balcony and the en-suite bathroom of approximately 8 m² with walk-in shower, washbasin with vanity unit, and toilet. On the other side of the apartment is the second bedroom of approximately 10 m².

Parking space:
The parking space is located in the secured underground parking garage, accessible via a ramp with a rolling door.

Storage:
The indoor storage room on the ground floor is approximately 3.9 meters deep and approximately 1.6 meters wide.

Garden:
The apartment complex features a beautifully landscaped communal garden.

Location:
This apartment is centrally located in a quiet and green residential area, within walking distance of the village center of Badhoevedorp. The property is part of a well-maintained apartment complex with various facilities in and around the building, such as a meeting room and a restaurant, contributing to comfortable and independent living. The center of Badhoevedorp offers a wide range of supermarkets, shops, restaurants, and medical facilities such as a general practitioner, pharmacy, and physiotherapy practice. This ensures that daily shopping, social amenities, and healthcare services are easily and conveniently accessible nearby.
For recreation and relaxation, the Nieuwe Meer lake and the Amsterdamse Bos are located a short distance away.
Public transport is available nearby with bus stops within walking distance, and major roads such as the A4, A5, A9, and A10 are just minutes away. Cities like Amsterdam, Haarlem, Amstelveen, and Hoofddorp are quickly and easily accessible, as is Schiphol Airport.

Homeowners Association:
The property is located in the well-maintained apartment complex “De Schuilhoeve,” specifically designed for residents aged 55+. The active homeowners association (VvE) is known as Vereniging van Eigenaars De Schuilhoeve and is professionally managed by Munnik VvE Beheer. A long-term maintenance plan is in place, and the property is fully equipped with wooden window frames and double glazing (HR+/HR++). The service costs amount to €317.50 per month, covering the apartment, parking space, and storage room.

Keizersweg 123-b in Badhoevedorp is the ideal home for those seeking comfortable and future-proof living with all daily amenities within easy reach.

Interested in a viewing?

  • Contact your own MVA or NVM real estate agent
  • Or schedule directly online via the “Plan Appointment” button on our website
  • Or use the “Request viewing” option on Funda
    We would be happy to show you this property!

Appointments
We aim to schedule viewings at specific times as much as possible and they are almost always individual. We kindly ask you to be on time and not to exceed the scheduled time if multiple viewings are planned.

If you are unable to attend, please inform us well in advance.

Prepare well for the viewing. All relevant information can be found on our website. Additional information not listed on Funda can be found under the ‘details’ tab.

We also advise you to:

  • carefully review the photos
  • study the floor plans
  • bring a list of questions to the viewing

We look forward to seeing you!

Asking price: €575,000 buyer’s costs.

Visit our website for more photos, floor plans, and detailed information!
Our (sales) conditions, general terms and conditions, and the NVM conditions apply to this transaction; please refer to our website.

Details:

  • Year of construction: 1999
  • Type: Apartment
  • Private parking space in the parking garage
  • Living area: 97 m²
  • Energy label A
  • Age restriction: 55+
  • Good accessibility for people with reduced mobility (wheelchair/walker)
  • Service costs: €317.50 per month
  • Freehold property
  • Delivery in consultation, can be quick
  • The following clauses apply and will be included in the purchase agreement:
    Construction quality / Environmental clause / Energy label / Measurement instruction explanation clause / Non-owner-occupancy clause, see also the Sales Conditions and advice Onkenhout Makelaars 2026
  • Bidding takes place via a digital bidding log (more information under details on our website)
  • The purchase of a property (by a consumer) is only concluded (legally valid) once the purchase agreement has been signed by both the buyer and the seller

Onderstaand de bij ons bekende bijzonderheden van deze woning door de verkoper bij aanvang verkoop verstrekt:

Verwarming en warmwater
– De woning wordt verwarmd via een Remeha Calenta CV-ketel
– Het apparaat is van omstreeks 2017
– Het warme water van deze woning komt via deze combiketel, in de keuken is er een extra Itho Daalderop close-in boiler aanwezig

Isolatie
– Voor zover bekend is de woning geheel voorzien van houten kozijnen, ramen en deuren
– Voor zover bekend is de woning geheel voorzien van dubbel HR + glas, 2 ramen hebben dubbel HR++ glas.
– Voor zover bekend is de woning voorzien van muurisolatie
– Voor zover bekend is de woning voorzien van vloerisolatie
– Voor zover bekend is de woning voorzien van kap isolatie
– De woning is geïsoleerd, volgens de destijds bij de nieuwbouw geldende normen

Installaties
– Er is een moderne groepenkast met voldoende groepen en 2 aardlekschakelaars
– In de woning is een tv aansluiting aanwezig
– In de woning is een internetaansluiting aanwezig
– In de woning is een glasvezelaansluiting aanwezig
– In de woning zijn rookmelders aanwezig
– In de woning is een mechanische ventilatie aanwezig
– In de woning is elektrische zonwering aanwezig
– Aan de buitenzijde van de woning is elektrische zonwering aanwezig
– Het riool in de woning functioneert voor zover bekend goed;
– Er is geen informatie bekend over ander grondvochtigheid en/of optrekkend vocht anders dan
gebruikelijk op deze locatie

Vloerbedekking
– De woning is voorzien van een laminaat vloer

Keuken
De keuken is onder meer voorzien van:
– een kunststof werkblad
– een anderhalve spoelbak
– een vaatwasmachine
– een 4 pits inductie kookplaat
– een oven
– een magnetron
– een koel-vriescombinatie
– een afzuigkap
– een close-in boiler
– inbouwspots

Badkamer
De badkamer is onder meer voorzien van:
– een inloopdouche
– een enkele wastafel met meubel
– een toilet

Wandafwerking
– De wanden zijn voorzien van Granol

Overige bijzonderheden
– Het object is aangesloten op de (openbare) leidingen voor water, verwarming (gas, stadsverwarming en/of WKO), elektriciteit en riool.
– Het object heeft aansluiting op de infrastructuur voor dataverkeer.
– Het object heeft heden rechtmatig en onbeperkt uitgang op de openbare weg op de wijze als ter plaatse blijkt.
– Het object is uitsluitend gebruikt als woning, verkoper staat niet in voor een gebruik anders dan voormeld gebruik.

Energielabel
– De woning heeft een definitief energielabel A
– Dit label is geldig tot 09-03-2036
Er is een energielabel volgens de 2021 norm NTA 8800 aanwezig

Asbest
– Verkoper is niet bekend dat er in de woning asbest of asbesthoudende materialen aanwezig zijn. Dit is overigens geen garantie dat er helemaal geen asbest of asbesthoudende materialen in de woning aanwezig kan of kunnen zijn;
– Zie ook de asbestclausule bij de verkoopvoorwaarden;

Vergunningen, verbouwingen, aan- en uitbouwen
Verkoper heeft alle bij hem aanwezige, aan hem bekende gegevens en informatie omtrent aan- en uitbouwen, verbouwingen en/of bouwvergunning ter beschikking gesteld, maar kan niet instaan voor de volledigheid en/of juistheid van deze informatie. Kopers wordt geadviseerd altijd zelf onderzoek te doen naar de volledigheid en/of juistheid van deze informatie. Indien door verkoper, dan wel door makelaar verkoper geen (bouw)tekeningen en/of vergunningen bij de overheidsinstanties zijn opgevraagd, dan wordt een koper geadviseerd dit zelf te doen. Dit om een compleet beeld te vormen over de legaliteit van eventuele bouwkundige aanpassingen en veranderingen.

Bouwtechnisch onderzoek
– Verkoper is niet bekend dat er in de woning bouwkundige gebreken zijn. Voor verkoper is er dan ook geen aanleiding om een bouwtechnische onderzoek te laten uitvoeren. Dit is overigens geen garantie dat er helemaal geen andere bouwtechnische gebreken in de woning aanwezig kunnen zijn;
– Zie ook de clausule bouwkwaliteit bij de verkoopvoorwaarden

Gegevens over grond:
Kadastrale gegevens:
Kadastrale gemeente: Haarlemmermeer
Sectie: H Nummer: 10099 A91 (appartement), A17 (parkeerplaats), A58 (berging)

Eigendom
– Het object ligt op eigen grond.

Bieden via verplicht biedlogboek:
– Sinds 01 januari 2023 zijn alle makelaars verplicht om bij vrijwel alle verkopen van grondgebonden woningen en appartementen (bestaande bouw) van het biedproces een biedlogboek aan te leggen;
– Dit geldt voor alle biedprocessen (1-op-1 onderhandeling, verkoop bij inschrijving) waarbij de koper en/of verkoper particulier is;
– Onkenhout Makelaars gebruikt hiervoor het biedboek van Eerlijk Bieden;
– In het biedboek staat een aantal vaste gegevens, die geautomatiseerd worden verzameld,
– De biedingen worden anoniem in het biedlogboek geplaatst, zodat het voor externe partijen niet traceerbaar is wie een bieder is.
– Onder meer:
– Het bod (inclusief roerende zaken)
– Eventuele voorbehouden
– Een persoonlijke boodschap van kandidaat koper voor verkoper
– Het tijdstip ontvangst bieding (geautomatiseerd vastgelegd)
– Aan wie is gegund + koopsom
– Op deze manier kunnen bieders achteraf zien waar het uitgebrachte bod in de lijst staat. Het is echter in bijna alle gevallen zo dat de verkoper het beste bod kiest en niet verplicht is het hoogste bod te kiezen. De verkoper behoudt zich het recht van gunning voor en kan dus ook een bod kiezen wat lager is en bijvoorbeeld meer zekerheid biedt of de eventuele toelichting hem meer aanspreekt;
– Het is mogelijk om na het onherroepelijk worden van de koop, dus als alle voorbehouden zijn verlopen, het biedlogboek in te zien. Dit is alleen mogelijk voor direct betrokkenen bij het object, zoals bijvoorbeeld kandidaat-kopers, dat zijn kopers die een bod hebben uitgebracht;
– Voorbeelden van voorbehouden kunnen zijn:
            – voorbehoud van het verkrijgen van een financiering
            – voorbehoud van bouwtechnische keuring
            – voorbehoud van het vervallen van de Wet voorkeursrecht Gemeenten
– In de praktijk zal dit dus pas na de juridische overdracht van de woning zijn;
– Om te kunnen bieden ontvangt een bieder toegang tot het systeem via een link;
– Na het invoeren van een bod ontvangt de bieder een bevestigingsmail met de details van het bod.

Hoe een bod uit te brengen:
– Nadat u de woning heeft bezichtigd maakt u ons uw interesse om te bieden via een e-mail kenbaar;
– Wij zullen u alle aanwezige, door verkoper ter beschikking gestelde relevante gegevens toezenden, of via een link ter beschikking stellen;
– Vervolgens zullen wij u middels een link uitnodigen om toegang te krijgen tot het biedlogboek;
– Daar kunt u uw voorstel met eventuele voorwaarden, voorbehouden en gewenste toelichting invullen;
– Na het invoeren van een bod ontvangt de bieder een bevestigingsmail met de details van het bod;
– Het voorstel komt vervolgens bij ons binnen, waarna we dit met onze opdrachtgever zullen bespreken en u zo spoedig mogelijk een terugkoppeling geven.
Ter aanvulling:
– De koop van een woning (door de consument) is pas gesloten (rechtsgeldig) als de koopakte door zowel de koper als de verkoper is getekend
– Meer informatie in de Verkoopvoorwaarden en adviezen Onkenhout Makelaars

Bijzondere en algemene bepalingen op deze verkoop van toepassing:
– Deze brochure is door ons kantoor met de nodige zorgvuldigheid samengesteld aan de hand van de beschikbare gegevens en met de door de verkoper aan ons ter hand gestelde gegevens en tekeningen. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
– Op deze verkoop zijn de verkoopvoorwaarden van toepassing. Deze zijn op onze website bij de woning vermeld onder het tabblad algemene informatie Ook de daar beschreven bijzondere clausules zijn van toepassing.
– Op deze verkoop is ook de disclaimer beschreven op onze website van toepassing;
– Tevens verwijzen we met betrekking tot deze verkoop naar de privacyverklaring beschreven op onze website.

Onderstaand zijn bij ons bekende jaarlijkse lasten van deze woning door de verkoper bij aanvang verkoop verstrekt:
– De onroerende zaak belasting op basis van peildatum 01-01-2025 bedraagt: € 385,33
– Het rioolrecht voor 2026 bedraagt: € 199,10
– De waterschapslasten (watersysteemheffing eigenaren) op basis van peildatum 01-01-2025 bedraagt: € 141,97
Deze bovenstaande lasten betreffen zakelijke lasten, welke reeds door verkoper zijn voldaan en bij verkoop per overdrachtsdatum zullen worden verrekend met koper. Dit betekent dat deze door koper tot en met het einde van het jaar aan verkoper zullen worden (terug)betaald;

De onderstaande lasten zijn (niet te verrekenen) gebruikerslasten:
– De afvalstoffenheffing bedragen voor deze eigenaren voor de periode 01-01-2026 tot en met 31-12-2026: € ….,–
– De watersysteemheffing ingezeten per 01-01-2026 bedraagt: € 162,92 per woonruimte
– De zuiveringsheffing woonruimte bedraagt € 95,87 per vervuilingseenheid voor de periode 01-01-2026 tot en met 31-12-2026.

Vereniging Van Eigenaren

Appartementengebouw
– Het gebouw is gerealiseerd omstreeks 1999 en is gesplitst in 100 appartementsrechten (appartementen, bergingen en parkeerplaatsen).
– Ook de eventueel aanwezige grond, tuin en parkeerplaatsen kunnen tot het complex behoren.
– In de centrale hal, zijn naast het bellenbord met brievenbussen, de bergingen ook 1 lift.
– De naam van de VvE is Vereniging van Eigenaars De Schuilhoeve
– De administrateur is Munnik VvE Beheer
– Het inschrijfnummer van de Kamer van Koophandel is 34355449
– De servicekosten per maand bedragen € 265,02 voor het appartement, € 31,49 voor de garage en € 20,99 voor de berging.
– De VvE heeft wel een Meerjarenonderhoudsplan (MJOP)
– Deze is 2024 ingegaan
– De VvE heeft wel een Huishoudelijk Reglement
– De VvE heeft een opstalverzekering bij de volgende maatschappij Acrisure
– Het gebouw is verzekerd voor het volgende bedrag: € 15.730.900,00  (Herbouwwaarde)
– Bij de opstalverzekering zit wel een glasverzekering
– Bij de opstalverzekering zit wel een aansprakelijkheidsverzekering.
– De VvE berekent wel / geen toetredingskosten
– De VvE berekent wel / geen uittredingskosten
 In de servicekosten zitten de volgende voorzieningen
— Verzekering van het gebouw(opstal)
— Verzekering van het glas
— Aansprakelijkheidsverzekering
— Bestuurdersaansprakelijkheidsverzekering
— Rechtsbijstandsverzekering
— Schoonmaken centrale gedeelten
— Administratiekosten van de VvE
— Bijdrage aan reserve voor (groot) onderhoud
— Liftonderhoud
— Bijdrage voor onderhoud tuin- en buitenruimte
— Het totaal bedrag in het reservefonds is per 31-12-2024  € 135.512,68 (de jaarrekening van 2025 is nog niet voorhanden)
— Het aandeel van de koper in de VvE is 101 / 4.180e aandeel voor wat betreft het appartement
— Het aandeel van de koper in de VvE is 8 / 4.180e aandeel voor wat betreft de berging
— Het aandeel van de koper in de VvE is 12 / 4.180e aandeel voor wat betreft de garageplaats
Besluiten VvE tussen moment van koop en moment van levering

In de nog op te maken koopakte staat onder meer dat de koper de rechten en plichten alsmede de uitvoering van besluiten die na het sluiten van de koopovereenkomst door de VVE worden genomen overneemt van verkoper. In het algemeen, maar zeker wanneer er belangrijke besluiten in het verschiet liggen en/of de overdracht nog ver weg is, doet koper er verstandig aan om de verkoper te vragen om de koper te machtigen om vanaf de datum van ondertekening koopovereenkomst namens hem de vergadering van eigenaars bij te wonen, daarin het woord te voeren en het stemrecht uit te oefenen. Deze machtiging kan desgewenst beperkt worden tot bepaalde onderwerpen.

Locatie

Energielabel

  • Energieklasse: A
  • A+
  • A
  • B
  • C
  • D
  • E
  • F
  • G