Verkocht onder voorbehoud
Deze zeer luxe en duurzame A+++ gezinswoning @Badhoevedorp Robert Kochstraat 53 is klaar om in te wonen!
Deze met serre uitgebouwde familiewoning heeft alle wenselijke comfort en ligt gunstig tegen de oude dorpskern aan.
Dit gasloze huis heeft vloeren met grote marmerachtige tegels en vloerverwarming en is onder meer voorzien van 22 zonnepanelen, een living van 40 m² met een zeer luxe keuken aan de voorzijde en achter een driedelige schuifpui naar de drie meter diepe serre (15 m²) met schuifpui naar de onkruidvrije achtertuin en berging. Op de eerste etage zijn drie slaapkamers van 16, 12 en 8 m² en een luxe badkamer. Op de tweede etage is er naast de technische ruimte nog een grote slaapkamer van 18 m² en een tweede badkamer.
Deze woning, type Camomille (bouwperiode 2022) is gelegen op een kavel van 146 m² eigen grond en beschikt over circa 156 m² gebruiksoppervlak wonen (zo goed als mogelijk opgemeten volgens de branche brede meetinstructies van de NVM waarvoor de Nen-2580 norm de basis vormt), dit is exclusief de overige inpandige ruimte, zoals de zolder van circa 3 m² en exclusief de externe bergruimte, zoals de in de tuin gelegen berging van circa 7 m² en een totale inhoud van 166 m³. Deze maten zijn indicatief. Voor deze woning is het Energielabel A+++ afgegeven.
Indeling
Parterre:
Entree, hal met meterkast, modern toilet met fontein en trapopgang naar de eerste verdieping, tuingerichte woonkamer van ruim 27 m² met schuifdeur naar de aangebouwde bijna 3 meter diepe geïsoleerde serre met vloerverwarming, daklichten en een dubbele schuifpui naar de op het oosten gelegen achtertuin met achterom en berging. De uitgebreide en zeer luxe open keuken is gelegen aan de voorzijde, heeft een erker met zitbank en kastruimte en is voorzien van diverse Siemens inbouwapparatuur, zoals een koffieapparaat, een combioven, een vaatwasser, een koelkast, een vriezer, een 3 in 1 Quooker, een afzuigkap en een kookplaat en een grote op maat gemaakte kastenwand met veel opbergruimte.
1e Verdieping:
Overloop met trapopgang naar de tweede verdieping, twee slaapkamers van circa 8 m² en circa 16 m² aan de achterzijde van de woning, een slaapkamer aan de voorzijde van ruim 12 m² en een badkamer van ruim 6 m² voorzien van een vrijstaand ligbad met jacuzzi, inloopdouche, wastafelmeubel met verwarmde spiegel en toilet.
2e Verdieping:
Overloop, installatie- en bergruimte van bijna 6 m² met onder andere de aansluiting wasmachine en droger, cv-opstelling en mechanische ventilatie en bergruimte achter het knieschot, een tweede badkamer van bijna 5 m² met dakkapel voorzien van inloopdouche, wastafelmeubel met toilet, en een grote slaapkamer van circa 18 m² met dakraam en extra bergruimte achter het knieschot.
Zolder:
Via een vaste trap te bereiken bergzolder.
Tuin:
De op het oosten gelegen onderhoudsvrije achtertuin is circa 12 meter diep, volledig voorzien van groot formaat tegels, een houten berging en achterom. Onder de gehele achtertuin ligt een betonnen plaat waardoor er geen onkruid aanwezig is.
De op het westen gelegen voortuin is voorzien van tegels en door een beukenhaag afgescheiden van het trottoir.
Ligging:
Deze prachtige woning is gelegen in de moderne nieuwbouwwijk “Quatrebras Park” in Badhoevedorp. Hier is het heerlijk wonen nu de A9 heeft plaats gemaakt voor het Groene Lint. Het centrum van Badhoevedorp ligt nagenoeg om de hoek, hier bevinden zich diverse supermarkten, speciaalzaken en gezellige horecagelegenheden. Daarnaast heeft het dorp diverse scholen, kinderopvanglocaties, sportfaciliteiten en openbaar vervoer verbindingen en is de omgeving rustig, groen en kindvriendelijk met de drukte en faciliteiten van Amsterdam om de hoek. Dit maakt Badhoevedorp tot een ideale plek voor gezinnen.
De omliggende dorpen en steden, zoals Amsterdam, Haarlem, Hoofddorp, Amstelveen en Schiphol zijn gemakkelijk te bereiken via de diverse uitvalswegen (A4, A5, A9 en A10) en in de omgeving is er voldoende gratis parkeergelegenheid.
Op zoek naar een nieuwbouwwoning waar je direct in kan wonen? In dit heerlijke huis is alles af en luxe en smaakvol ingericht. Interesse? Laat je eigen NVM of MVA-makelaar via de mail een afspraak inplannen of stuur ons zelf een e-mail voor een bezichtigingsafspraak en wij benaderen je voor een datum.
Afspraken
U kunt ons mailen voor een afspraak voor een bezichtiging. Onze bezichtigingen proberen we zoveel als mogelijk voor een bepaalde tijd in te plannen. We verzoeken u dan ook op tijd te komen en de geplande tijd niet te overschrijden als er meerdere bezichtigingen ingepland zijn.
Bijzonderheden:
– Bouwjaar 2022
– Gebruiksoppervlak wonen circa 156 m²
– Eigen grond
– Type Nul Op de Meter Tussenwoning
– Energielabel A+++
– Gasloze woning
– Vloerverwarming met koelfunctie op alle verdiepingen
– Mechanische ventilatie d.m.v. warmte terugwin installatie
– Water-water warmtepomp
– Zonnepanelen 22 stuks
– Aangebouwde geïsoleerde serre met vloerverwarming
– Twee badkamers
– Oplevering in overleg
– Bieden gaat via een digitaal biedlogboek (meer info bij bijzonderheden op onze eigen site)
- Aardlekschakelaar
- Krachtgroep
- Gastentoilet
- Eigen grond
- Vloerverwarming
- Warmtepomp
- Zonnepanelen
- Warmte Terug Win installatie (WTW)
Onderstaand de bij ons bekende bijzonderheden van deze woning door de verkoper bij aanvang verkoop verstrekt:
Verwarming en warmwater
- De woning wordt verwarmd via een water-water warmtepomp met beperkte koelfunctie.
- Het apparaat is van omstreeks 2022
- Het warme water van deze woning komt via een in de water-water warmtepomp geïntegreerde boiler van 270 liter
Isolatie
- Voor zover bekend is de woning geheel voorzien van hardhouten kozijnen, ramen en deuren met uitzondering van de driedelige schuifpui naar de serre, deze is van aluminium
- Voor zover bekend is de woning geheel voorzien van drie-laags HR beglazing, met uitzondering van de serre
- De woning is geïsoleerd, volgens de destijds bij de nieuwbouw geldende normen
Energieverbruik
Deze woning is een “Nul Op de Meter” (NOM) woning. Dit houdt in dat er voor een periode van 10 jaar wordt gegarandeerd dat het totaal van de energie die nodig is voor o.a. het verwarmen en ventileren van de woning samen met het theoretisch huishoudelijk verbruik, wordt opgewekt door de zonnepanelen. Het uitgangspunt voor de garantie is afgegeven op de basis woning, exclusief (volume)opties. Zie hiervoor het document prestatiegarantie Nul Op de Meter.
Gezien de ontwikkelingen op de energiemarkt hebben wij de verkopers gevraagd om wat meer informatie over het energieverbruik te verstrekken. Deze gegevens zijn uiteraard subjectief, aangezien het verbruik van meerdere factoren afhankelijk is. Zo zijn onder meer de gezinssamenstelling, de aanwezigheid in de woning en het bewustzijn van het gebruik van belang. Daarnaast heeft de leeftijd van de woning, de isolatie en het afgesloten energiecontract invloed op de kosten. Voor deze woning heeft de verkoper de volgende gegevens verstrekt, maar hou er dus rekening mee, dat deze indicatief zijn.
Gemiddelde verbruik over de periode september 2023 tot en met september 2024
Stroom verbruik 4.760 kWh
Stroom terug levering 3.338 kWh
Installaties
- Er is een moderne groepenkast met voldoende groepen en 3 aardlekschakelaars en een krachtgroep
- In de woning is een tv aansluiting aanwezig
- In de woning zijn meerdere internetaansluitpunten aanwezig
- In de woning zijn rookmelders aanwezig
- In de woning is mechanische ventilatie met warmte terugwin-unit aanwezig
- Het riool in de woning functioneert voor zover bekend goed;
- Er is geen informatie bekend over ander grondvochtigheid en/of optrekkend vocht anders dan
gebruikelijk op deze locatie
- Voor wat betreft de fundering is bekend dat er bij dit object een fundering met betonpalen en betonnen funderingsbalken is toegepast.
Vloerbedekking
- De woning is grotendeels voorzien van een groot formaat marmerachtige vloertegels met vloerverwarming
Keuken
De keuken is onder meer voorzien van:
- een hardstenen werkblad
- een enkele spoelbak
- een direct heet-waterkraan
- een vaatwasmachine
- een 4 pits keramische kookplaat
- een combi-oven
- een koffiemachine
- een koel-vriescombinatie
- een afzuigkap
Badkamer
De badkamer is onder meer voorzien van:
- een inloopdouche
- een vrijstaand ligbad met jacuzzi
- een enkele wastafel met meubel
- een zwevend toilet
- vloerverwarming
- inbouwspots
Wandafwerking
- De wanden op de begane grond zijn grotendeels voorzien van stucwerk
- De wanden op de verdiepingen zijn grotendeels voorzien van stucwerk
Overige bijzonderheden
- Betonnen plaat onder de gehele achtertuin, dus geen last van onkruid
- Geïsoleerde serre met vloerverwarming, dubbele wandcontactdoos en schuifpui
- De schuifpui van de serre loopt ’s-winters iets minder soepel door het uitzetten van de houten bovendorpel
- Gehele woning is voorzien van tegels met vloerverwarming
- Overal luxe deuren
- Twee badkamers en 3 toiletten
- Voldoende parkeerruimte achter de woning
- Zonnepanelen 18 voor en 4 achter
- In de aanbouw is nog een oude lekkage in het plafond zichtbaar
-Deur serre schuift wat moeizaam
- Het object is aangesloten op de (openbare) leidingen voor water, verwarming (gas, stadsverwarming en/of WKO), elektriciteit en riool.
- Het object heeft aansluiting op de infrastructuur voor dataverkeer.
- Het object heeft heden rechtmatig en onbeperkt uitgang op de openbare weg op de wijze als ter plaatse blijkt.
- Het object is uitsluitend gebruikt als woning, verkoper staat niet in voor een gebruik anders dan voormeld gebruik.
Energielabel
- De woning heeft een definitief energielabel A+++
- Dit label is geldig tot 28-06-2032
- Er is een energielabel volgens de 2021 norm NTA 8800 aanwezig
Asbest
- Verkoper is niet bekend dat er in de woning asbest of asbesthoudende materialen aanwezig zijn. Dit is overigens geen garantie dat er helemaal geen asbest of asbesthoudende materialen in de woning aanwezig kan of kunnen zijn;
- Zie ook de asbestclausule bij de verkoopvoorwaarden;
Vergunningen, verbouwingen, aan- en uitbouwen
Verkoper heeft alle bij hem aanwezige, aan hem bekende gegevens en informatie omtrent aan- en uitbouwen, verbouwingen en/of bouwvergunning ter beschikking gesteld, maar kan niet instaan voor de volledigheid en/of juistheid van deze informatie. Kopers wordt geadviseerd altijd zelf onderzoek te doen naar de volledigheid en/of juistheid van deze informatie. Indien door verkoper, dan wel door makelaar verkoper geen (bouw)tekeningen en/of vergunningen bij de overheidsinstanties zijn opgevraagd, dan wordt een koper geadviseerd dit zelf te doen. Dit om een compleet beeld te vormen over de legaliteit van eventuele bouwkundige aanpassingen en veranderingen.
Bouwtechnisch onderzoek
- Verkoper is niet bekend dat er in de woning bouwkundige gebreken zijn. Voor verkoper is er dan ook geen aanleiding om een bouwtechnische onderzoek te laten uitvoeren. Dit is overigens geen garantie dat er helemaal geen andere bouwtechnische gebreken in de woning aanwezig kunnen zijn;
- Zie ook de clausule bouwkwaliteit bij de verkoopvoorwaarden
Tuin
Achtertuin
- De ligging van de achtertuin is oost
- De diepte van de achtertuin is circa 12 meter
- De breedte van de achtertuin is bijna 5,5 meter
- In de tuin staat een berging
- Deze is circa 2,4 meter breed
- Deze is circa 3 meter diep
Voortuin
- De ligging van de voortuin is west
- De diepte van de voortuin is circa 2,5 meter
- De breedte van de voortuin is circa 5,5 meter
Gegevens over grond:
Kadastrale gegevens:
Kadastrale gemeente: Haarlemmermeer
Sectie: H Nummer: 12520
Groot: 146 m²
Eigendom
- Het object ligt op eigen grond.
Bieden via verplicht biedlogboek:
- Sinds 01 januari 2023 zijn alle makelaars verplicht om bij vrijwel alle verkopen van grondgebonden woningen en appartementen (bestaande bouw) van het biedproces een biedlogboek aan te leggen;
- Dit geldt voor alle biedprocessen (1-op-1 onderhandeling, verkoop bij inschrijving) waarbij de koper en/of verkoper particulier is;
- Onkenhout Makelaars gebruikt hiervoor het biedboek van Eerlijk Bieden;
- In het biedboek staat een aantal vaste gegevens, die geautomatiseerd worden verzameld,
- De biedingen worden anoniem in het biedlogboek geplaatst, zodat het niet traceerbaar is wie een bieder is.
- Onder meer:
- Het bod (inclusief roerende zaken)
- Eventuele voorbehouden
- Een persoonlijke boodschap van kandidaat koper voor verkoper
- Het tijdstip ontvangst bieding (geautomatiseerd vastgelegd)
- Aan wie is gegund + koopsom
- Op deze manier kunnen bieders achteraf zien waar het uitgebrachte bod in de lijst staat. Het is echter in bijna alle gevallen zo dat de verkoper het beste bod kiest en niet verplicht is het hoogste bod te kiezen. De verkoper behoudt zich het recht van gunning voor en kan dus ook een bod kiezen wat lager is maar meer zekerheid biedt.
- Vooralsnog stellen we het biedlogboek ter inzage ter beschikking aan de direct betrokken, zoals kandidaat-kopers, dat zijn kopers die een bod hebben uitgebracht;
- Het logboek kan worden ingezien, nadat de verkoop onherroepelijk is, ofwel als alle voorbehouden zijn verlopen.
- Denk aan:
- voorbehoud van het verkrijgen van een financiering
- voorbehoud van bouwtechnische keuring
- voorbehoud van het vervallen van de Wet voorkeursrecht Gemeenten
- In de praktijk zal dit dus pas na de juridische overdracht van de woning zijn;
- Om te kunnen bieden ontvangt een bieder toegang tot het systeem via een link;
- Na het invoeren van een bod ontvangt de bieder een bevestigingsmail met de details van het bod.
Hoe een bod uit te brengen:
- Nadat u de woning heeft bezichtigd maakt u ons uw interesse om te bieden via een e-mail kenbaar;
- Wij zullen u alle aanwezige, door verkoper ter beschikking gestelde relevante gegevens toezenden, of via een link ter beschikking stellen;
- Vervolgens zullen wij u middels een link uitnodigen om toegang te krijgen tot het biedlogboek;
- Daar kunt u uw voorstel met eventuele voorwaarden, voorbehouden en gewenste toelichting invullen;
- Na het invoeren van een bod ontvangt de bieder een bevestigingsmail met de details van het bod;
- Het voorstel komt vervolgens bij ons binnen, waarna we dit met onze opdrachtgever zullen bespreken en u zo spoedig mogelijk een terugkoppeling geven.
Bijzondere en algemene bepalingen op deze verkoop van toepassing:
- Deze brochure is door ons kantoor met de nodige zorgvuldigheid samengesteld aan de hand van de beschikbare gegevens en met de door de verkoper aan ons ter hand gestelde gegevens en tekeningen. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
- Op deze verkoop zijn de verkoopvoorwaarden van toepassing. Deze zijn op onze website bij de woning vermeld onder het tabblad algemene informatie Ook de daar beschreven bijzondere clausules zijn van toepassing.
- Op deze verkoop is ook de disclaimer beschreven op onze website van toepassing;
- Tevens verwijzen we met betrekking tot deze verkoop naar de privacyverklaring beschreven op onze website.
This very luxurious and sustainable A+++ family home @Badhoevedorp Robert Kochstraat 53 is ready to live in!
This family home, which has been extended with a conservatory, has all the desirable comforts and is conveniently located close to the old village centre.
This gas-free house has floors with large marble-like tiles and underfloor heating and is equipped with, among other things, 22 solar panels, a living room of 40 m² with a very luxurious kitchen at the front and at the back a three-part sliding door to the three-meter deep conservatory (15 m²) with sliding doors to the weed-free backyard and storage room. On the first floor there are three bedrooms of 16, 12 and 8 m² and a luxurious bathroom. On the second floor, in addition to the technical room, there is a large bedroom of 18 m² and a second bathroom.
This house, type Camomille (construction period 2022) is located on a plot of 146 m² of private land and has approximately 156 m² of usable living space (measured as closely as possible in accordance with the industry-wide measuring instructions of the NVM for which the Nen-2580 standard forms the basis), this does not include the other indoor space, such as the attic of approximately 3 m² and excludes the external storage space, such as the storage room located in the garden. approximately 7 m² and a total capacity of 166 m³. These sizes are indicative. The Energy Label A+++ has been issued for this house.
Layout
Ground floor:
Entrance, hall with meter cupboard, modern toilet with fountain and stairs to the first floor, garden-oriented living room of over 27 m² with sliding door to the attached almost 3 meter deep insulated conservatory with underfloor heating, skylights and double sliding doors to the east-facing backyard with back entrance and storage room. The extensive and very luxurious open kitchen is located at the front, has a bay window with bench and cupboard space and is equipped with various Siemens built-in appliances, such as a coffee machine, a combi oven, a dishwasher, a refrigerator, a freezer, a 3 in 1 Quooker, an extractor hood and a hob and a large custom-made cupboard wall with plenty of storage space.
1st Floor:
Landing with stairs to the second floor, two bedrooms of approximately 8 m² and approximately 16 m² at the rear of the house, a bedroom at the front of over 12 m² and a bathroom of over 6 m² with a free-standing bath with jacuzzi and a view of a built-in TV, walk-in shower, sink with furniture and toilet.
2nd Floor:
Landing, installation and storage space of almost 6 m² including the washing machine and dryer connection, central heating system and mechanical ventilation and storage space behind the knee bulkhead, a second bathroom of almost 5 m² with dormer window with walk-in shower, sink with toilet, furniture with heated mirror and a large bedroom of approximately 18 m² with skylight and extra storage space behind the knee bulkhead.
Attic:
Storage attic accessible via a fixed staircase.
Garden:
The east-facing maintenance-free backyard is approximately 12 meters deep, fully equipped with large format tiles, a wooden shed and rear entrance. There is a concrete slab underneath the entire backyard, so there are no weeds.
The west-facing front garden has tiles and is separated from the sidewalk by a beech hedge.
Location:
This beautiful home is located in the modern new-build district “Quatrebras Park” in Badhoevedorp. It is wonderful to live here now that the A9 has made way for the Green Ribbon. The center of Badhoevedorp is almost around the corner, where you will find several supermarkets, specialty shops and cozy catering establishments. In addition, the village has various schools, childcare locations, sports facilities and public transport connections and the area is quiet, green and child-friendly with the hustle and bustle and facilities of Amsterdam just around the corner. This makes Badhoevedorp an ideal place for families.
The surrounding villages and cities, such as Amsterdam, Haarlem, Hoofddorp, Amstelveen and Schiphol, are easily accessible via the various highways (A4, A5, A9 and A10) and there is plenty of free parking in the area.
Looking for a new-build home that you can live in immediately? Everything in this lovely house is luxurious and tastefully decorated. Interested? Have your own NVM or MVA broker schedule an appointment via email or send us an email for a viewing appointment and we will contact you with a date.
Viewing
You can email us to make an appointment for a viewing. We try to schedule our viewings for a specific time as much as possible. We therefore request that you arrive on time and do not exceed the scheduled time if multiple viewings are scheduled.
Details:
- Year of construction 2022
- Usable living area approximately 156 m²
- Own land
- Type Zero On the Meter Terraced House
- Energy label A+++
- Gas-free home
- Underfloor heating with cooling function on all floors
- Mechanical ventilation by means of heat recovery installation
- Water-water heat pump
- Solar panels 22 pieces
- Attached insulated conservatory with underfloor heating
- Two bathrooms
- Delivery in consultation
- Bidding is done via a digital bid log (more information on details on our own site)
Onderstaand zijn bij ons bekende jaarlijkse lasten van deze woning door de verkoper bij aanvang verkoop verstrekt:
- De onroerende zaak belasting op basis van peildatum 01-01-2023 bedraagt: € 539,78
- Het rioolrecht voor 2025 bedraagt: € 177,93
- De waterschapslasten (watersysteemheffing eigenaren) op basis van peildatum 01-01-2023 bedraagt:
€ 158,36
Deze bovenstaande lasten betreffen zakelijke lasten, welke reeds door verkoper zijn voldaan en bij verkoop per overdrachtsdatum zullen worden verrekend met koper. Dit betekent dat deze door koper tot en met het einde van het jaar aan verkoper zullen worden (terug)betaald;
De onderstaande lasten zijn (niet te verrekenen) gebruikerslasten:
- De afvalstoffenheffing bedroegen voor deze eigenaren voor de periode 01-01-2024 tot en met 31-12-2024:
€ 346,92
- De watersysteemheffing ingezeten per 01-01-2025 bedraagt: € 134,64 per woonruimte
- De zuiveringsheffing woonruimte bedraagt € 95,24 per vervuilingseenheid voor de periode 01-01-2025 tot en met 31-12-2025.
Verkoopvoorwaarden / conditions of sale
Verkoopvoorwaarden: Op deze verkoop zijn de volgende verkoopvoorwaarden van toepassing:- Wij adviseren potentiële kopers gebruik te maken van een beëdigd of gecertificeerd makelaar;
- Biedingen dienen te allen tijde via het biedboek van NVM Online Bieden van de verkopend makelaar gedaan te worden;
- In het kader van de Wet op de Identificatieplicht, dient een kandidaat koper zich te legitimeren;
- In het kader van de Wwft (Wet Witwassen en Terrorismebestrijding) dienen we als makelaar onderzoek te doen naar de kandidaat kopers. Ook dienen we onderzoek te doen naar de afkomst van de gelden die worden aangewend om dit object te financieren;
- De verkoper en de makelaar verkoper hebben een mededelingsplicht;
- De aspirant-koper heeft een uitgebreide onderzoeksplicht;
- De koper (of zijn makelaar) dient zelf onderzoek te doen naar de aanwezigheid of ontbreken van vergunningen van eventueel aanwezige aan- of bijgebouwen, dakkapellen en/of uitbouwen. De koper dient altijd zelf onderzoek te doen naar de volledigheid en/of juistheid van deze informatie.
- Verkoper en de makelaar-verkoper verklaren uitdrukkelijk dat zij geen onderzoek hebben gedaan naar het vigerende bestemmingsplan. Wij adviseren koper dit wel te doen. Dit is mogelijk via de site www.ruimtelijkeplannen.nl
- De potentiële koper dient in zijn voorstel(bieding) aan te geven er al of niet een bouwtechnische keuring zal plaatsvinden;
- De keuze van de (bouw)technische keurder dient in overleg met de verkopend makelaar plaats te vinden;
- Indien de verkoper instemt met een bouwtechnische keuring, verklaart de potentiële koper, onafhankelijk van de uitkomst van deze keuring, de inhoud, alsmede de privacy van de verkopers en het gekeurde object niet openbaar te maken;
- De aspirant-koper dient ter beoordeling van en aan de verkopende makelaar aan te tonen, dat zijn of haar voorstel voldoende financieel is gewaarborgd;
- De aspirant-koper dient aan de verkopende makelaar aan te geven in zijn of haar voorstel of de financieringsbehoefte in- of exclusief een overbruggingshypotheek is;
- De koop van een woning (door de consument) is pas gesloten (rechtsgeldig) als de koopakte door zowel de koper als de verkoper is getekend;
- Na het moment van ontvangst van een door beide partijen ondertekende koopovereenkomst heeft de koper nog drie dagen bedenktijd. In deze drie dagen kan hij zonder opgaaf van reden alsnog de koopakte ontbinden.
- De overeenkomst zal worden vastgelegd in een koopakte (volgens het model van de Koninklijke Notariële beroepsorganisatie, Ring Amsterdam), door een door koper aan te wijzen notaris kantoorhoudende in de regio Haarlemmermeer of Amsterdam of binnen een straal van 10 km van het ter verkoop aangeboden object. Indien om moverende redenen hiervan wordt afgeweken, zal koper aan makelaar verkoper, een reiskostenvergoeding verschuldigd zijn voor zowel de heen- als terugreis, van € 75,-- per half uur excl. BTW, ingaande een kwartier na vertrek. De keuze van de notaris, dient ter goedkeuring aan verkoper te worden voorgelegd, door middel van een overzicht van de voor rekening van verkoper komende notariskosten;
- Voor de koper van de woning is het raadzaam om een overlijdensrisicoverzekering af te sluiten;
- Onkenhout Makelaars BV behoudt zich het recht voor om kandidaat-kopers en huurders te toetsen bij diverse overheidsregisters om de kredietwaardigheid en betrouwbaarheid te toetsen.
- Indien verkoper het te verkopen object binnen de voor de belasting gestelde (teruggave)periode doorverkoopt en er is sprake van het zogenaamde “voordeel overdrachtsbelasting”, dan zal dit voordeel altijd ten gunste van de verkoper Zelfs als dat niet in het onderhandelingsproces is besproken.
- Deze informatie is zo zorgvuldig mogelijk samengesteld in samenwerking met en in opdracht van de verkoopopdrachtgever. Het is echter mogelijk dat deze gegevens onjuist of verouderd zijn of mogelijk ontbreken. Geïnteresseerden zullen zelf ook onderzoek dienen te doen;
- De Algemene voorwaarden NVM 2010 zijn van toepassing;
- We advise potential buyers to use a sworn or certified broker;
- Bids must at all times be declared in writing to the selling broker;
- Under the Compulsory Identification Act, a prospective buyer must identify himself;
- In the context of the Wwft (Money Laundering and Counterterrorism Act), we as a broker must do research into potential buyers. We must also investigate the origin of the funds used to finance this object;
- The seller and the broker seller have a duty to disclose;
- The prospective buyer has an extensive research obligation;
- The buyer (or his broker) must himself investigate the presence or absence of permits of any present or outbuildings, dormer windows and / or extensions. The buyer must always carry out his own investigation into the completeness and / or correctness of this information.
- Seller and broker-seller explicitly declare that they have not investigated the current zoning plan. We advise the buyer to do this. This is possible via the website www.ruimtelijkeplannen.nl
- The potential buyer must indicate in his proposal (bid) whether or not a building inspection will take place;
- The (construction) technical inspector must be selected in consultation with the selling broker;
- If the seller agrees to a building inspection, the potential buyer declares, irrespective of the outcome of this inspection, not to disclose the content, as well as the privacy of the sellers and the tested object;
- The prospective buyer must demonstrate, at the discretion of and to the selling broker, that his or her proposal is sufficiently financially guaranteed;
- The prospective buyer must indicate to the selling broker in his or her proposal whether the financing requirement is in- or exclusive a bridging mortgage;
- The purchase of a home (by the consumer) is only concluded (legally valid) if the purchase deed has been signed by both the buyer and the seller;
- After the moment of receipt of a purchase agreement signed by both parties, the buyer has three days to change his mind. In these three days he can still cancel the deed of sale without giving a reason.
- The agreement will be recorded in a deed of sale (according to the model of the Royal Notarial Professional Organization, Ring Amsterdam), by a notary to be designated by the buyer and having offices in the Haarlemmermeer region or Amsterdam or within a radius of 10 km of the property offered for sale. object. If there are different reasons for this, the buyer will owe the broker the seller a travel allowance for both the outward and return journeys of € 75 per half hour excl. VAT, starting 15 minutes after departure. The choice of the notary must be submitted to the seller for approval, by means of an overview of the notary fees charged to the seller;
- It is advisable for the buyer of the home to take out a life insurance policy;
- Onkenhout Makelaars BV reserves the right to test prospective buyers and tenants with various government registers to test creditworthiness and reliability.
- If the seller resells the item to be sold within the set (return) period for tax purposes and there is a so-called "transfer tax benefit", this benefit will always be for the benefit of the seller. Even if this has not been discussed in the negotiation process.
- This information has been compiled as carefully as possible in collaboration with and on behalf of the sales client. However, it is possible that this information is incorrect, outdated or possibly missing. Interested parties will also have to do their own research;
- The NVM 2010 General Terms and Conditions apply;
- een na de inschrijving van die koop tot stand gekomen vervreemding of bezwaring door de verkoper, behoudens de in dat artikellid uitzonderingen;
- vervreemdingen of bezwaringen die plaatsvinden als vervolg op de onder a bedoelde vervreemding of bezwaring door de verkoper;
- een onderbewindstelling die na de inschrijving van de koop is tot stand gekomen of die, zo zij tevoren was tot stand gekomen, toen niet in de openbare registers was ingeschreven, dit laatste tenzij de koper haar op het tijdstip van de inschrijving van de koop kende;
- een na de inschrijving van de koop tot stand gekomen verhuring of verpachting;
- een na de inschrijving van de koop ingeschreven beding als bedoeld in artikel 252 van Boek 6;
- een executoriaal of conservatoir beslag waarvan het proces-verbaal na de inschrijving van de koop is ingeschreven;
- een faillissement of surséance van betaling van de verkopers of toepassing ten aanzien van hem van de schuldsaneringsregeling natuurlijke personen, uitgesproken na de dag waarop de koop is ingeschreven.
- alienation or encumbrance by the seller after registration of that purchase, subject to the exceptions in that paragraph;
- alienations or encumberments that take place as a follow-up to the alienation or encumberment referred to in a) by the seller;
- an administration order that came into existence after the registration of the purchase or which, if it had been concluded beforehand, when it was not registered in the public registers, the latter unless the buyer knew it at the time of registration of the purchase ;
- a lease or lease concluded after the registration of the purchase;
- a stipulation registered after the registration of the purchase as referred to in Article 252 of Book 6;
- an enforceable or conservatory seizure, the official report of which is registered after the purchase has been registered;
- bankruptcy or suspension of payment of the sellers or application with regard to him of the debt rescheduling scheme for natural persons, pronounced after the day on which the purchase was registered.
Energielabel
Energielabel Verkoper zal voor de overdracht aan koper een Energielabel overhandigen.Bouwkwaliteit / Build quality
Bouwkwaliteit Bij de verkoop van dit object is onderstaande bepaling van toepassing. Zodra een gegadigde, koper wordt, verklaart hij met het aangaan van de overeenkomst bekend te zijn met deze bepaling. Indien door verkoper gewenst kan onderstaande bepaling worden opgenomen in de op te maken koopakte. Bouwkwaliteit De koper verklaart ermee bekend te zijn dat de betreffende woning geen recente woning kan zijn en dat de eisen die aan de bouwkwaliteit mogen worden gesteld (aanzienlijk) lager liggen dan bij nieuwe(re) woningen. Daarnaast is er een continue doorontwikkeling van verschillende bouwmethoden en visies op verschillende bouwwijzen, waarbij er voortschrijdende inzichten kunnen ontstaan, die een eerdere bouwwijze als kwalitatief minder kunnen beoordelen. Tenzij de verkoper de kwaliteit ervan heeft gegarandeerd, staat hij niet in voor de funderingen, de vloeren, de muren, de plafonds, eventuele verbouwingen, de leidingen voor de elektriciteit, water en gas, de riolering, de afwezigheid van doorslaand of optrekkend vocht en de afwezigheid van enig ongedierte c.q. schimmels (zoals bijvoorbeeld houtworm, boktor, zwam etc.). Bouwkundige kwaliteits-gebreken worden geacht niet belemmerend te werken op hetgeen in de op te maken koopakte omschreven woongebruik. De koper verklaart hiermee bekend te zijn en ook met het feit dat de verkoper geen enkele aansprakelijkheid wil aanvaarden met betrekking tot zichtbare en onzichtbare/ verborgen gebreken van eventuele verbouwing, renovaties, aan- of opbouwen van meer recentere datum. In afwijking van de op te maken koopakte en artikel 7:17 lid 1 en 2 BW komt het geheel of ten dele ontbreken van een of meer eigenschappen van de onroerende zaak voor normaal en bijzonder gebruik en het eventueel anderszins niet- beantwoorden van de zaak aan de overeenkomst voor rekening en risico van koper. Bij deze verkoop wordt er vanuit gegaan dat de koper voornemens is, de onroerende zaak te gebruiken als woonhuis, waardoor de onroerende zaak in afwijking van de eerste en derde zin van het hiervoor genoemde, pas na sloop/verbouwing/renovatie/restauratie de feitelijke eigenschappen zal bezitten die voor een normaal gebruik nodig zijn. Deze sloop/verbouwing/renovatie/restauratie komt geheel voor rekening en risico van koper, evenals het geheel of gedeeltelijk ontbreken van één of meer eigenschappen voor normaal gebruik, waarvan pas ten tijde van of na sloop/verbouwing/renovatie/restauratie blijkt. De gevolgen van het aanvragen en verkrijgen of het niet verkrijgen van vergunningen, toestemmingen, vrijstellingen, ontheffingen e.d. die met deze sloop/verbouwing/renovatie/restauratie te maken hebben, komen eveneens geheel voor rekening van koper. Hieronder vallen onder meer zichtbare en onzichtbare gebreken die het gevolg zijn van het niet bouwen conform de bouwvoorschriften/ bouwvergunningen/ bestemmingsplanbepalingen e.d. In dit kader verklaart de koper tevens, in te stemmen met het gegeven, dat de modeltekst uit de op te maken koopakte niet van toepassing zal zijn. Verkoper staat ervoor in dat hij aan koper alle inlichtingen/ feiten heeft verschaft die verkoper in het kader van de mededelingsplicht aan koper behoort over te brengen, met dien verstande dat inlichtingen/ feiten die aan koper bekend of kenbaar zijn op het moment van het tot stand komen van de koopovereenkomst niet door verkoper behoeven te worden verstrekt. Indien koper meer informatie wenst over de bouwkundige staat, kan hij in zijn bieding een ontbindende voorwaarde voor een "eigen bouwtechnisch onderzoek" opnemen. Dit onderzoek zal dan voor eigen risico en rekening in overleg met de verkoper en/of zijn makelaar uitgevoerd kunnen worden. Tenzij anders is besloten, verklaart koper met het ondertekenen van de koopovereenkomst, dat hij kennis heeft genomen van deze mogelijkheid en van de inhoud van deze clausule. Op basis van deze clausule komen partijen overeen dat na de levering te ontdekken (verborgen) gebreken voor rekening en risico van koper zijn. Koper vrijwaart verkoper alsmede de medewerkers van Onkenhout Makelaars van alle aansprakelijkheid ter zake van eventueel (later) te constateren aanwezigheid van bouwkundige gebreken, dan wel ontbreken van bouwkundige voorzieningen. Build quality The following provision applies to the sale of this item. As soon as a candidate becomes a buyer, he declares to be familiar with this provision when entering into the agreement. If desired by the seller, the following provision may be included in the purchase deed to be drawn up. Build quality The buyer declares that he is aware that the home in question cannot be a recent home and that the requirements that may be imposed on the building quality are (considerably) lower than with new (er) homes. In addition, there is a continuous development of different building methods and visions of different building methods, whereby advancing insights can arise that can judge a previous building method as qualitatively less. Unless the seller has guaranteed its quality, he is not responsible for the foundations, the floors, the renovations, the pipes, for the electricity, water and gas, the sewage system, the absence of bursting or rising moisture and the absence of any vermin. or fungi (such as woodworm, boktor, fungus etc.). Structural quality defects are considered not to have a restrictive effect on what is described in the purchase deed to be drawn up. The buyer declares to be aware of this and also to the fact that the seller does not want to accept any liability with regard to visible and invisible / hidden defects of any renovation, renovations, building or building of a more recent date. In deviation from the deed of purchase to be drawn up and Article 7:17, paragraphs 1 and 2 of the Dutch Civil Code, the total or partial lack of one or more properties of the immovable property for normal and special use and any other non-acceptance of the item the agreement at the expense and risk of the buyer. With this sale it is assumed that the buyer intends to use the immovable property as a residential home, so that the immovable property, contrary to the first and third sentence of the aforementioned, only has its actual properties after demolition / renovation / renovation / restoration owning those required for normal use. This demolition / renovation / renovation / restoration is entirely at the expense and risk of the buyer, as well as the total or partial lack of one or more properties for normal use, which only become apparent at the time of or after demolition / renovation / renovation / restoration. The consequences of applying for and obtaining or not obtaining permits, permissions, exemptions, exemptions and the like that have to do with this demolition / renovation / renovation / restoration are also entirely at the expense of the buyer. This includes, among other things, visible and invisible defects that are the result of not building in accordance with building regulations / building permits / zoning plan provisions and the like. In this context, the buyer also declares, in agreement with the fact, that the model text from the deed of sale to be drawn up will not apply. The seller warrants that he has provided the buyer with all information / facts that the seller ought to convey to the buyer in the context of the duty to disclose, on the understanding that information / facts that are known or known to the buyer at the time of conclusion coming from the purchase agreement need not be provided by the seller. If the buyer wishes more information about the structural condition, he can include in his bid a resolutive condition for an "own structural investigation". This investigation can then be carried out at your own risk and expense in consultation with the seller and / or his broker. Unless otherwise decided, the buyer declares by signing the purchase agreement that he has taken note of this possibility and of the content of this clause. Based on this clause, the parties agree that (hidden) defects to be discovered after delivery are at the expense and risk of the buyer. The buyer indemnifies the seller as well as the employees of Onkenhout Makelaars from all liability with regard to any (later) discoverable presence of structural defects or lack of structural provisions.Milieuclausule / Environmental clause
Milieuclausule Bij de verkoop van dit object is onderstaande bepaling van toepassing. Zodra een gegadigde, koper wordt, verklaart hij met het aangaan van de overeenkomst bekend te zijn met deze bepaling. Indien door verkoper gewenst kan onderstaande bepaling worden opgenomen in de op te maken koopakte. Milieuclausule Verkoper verklaart dat ten aanzien van de bodem/het grondwater behorende bij of onderdeel uitmakende van het verkochte geen onderzoek naar verontreinigingen en mogelijke gebruiksbeperkingen heeft plaatsgevonden, tenzij anders vermeld en mogelijk beschreven in de verkoopinformatie bij “bekende bijzonderheden”. Het is verkoper niet bekend of in de verkochte onroerende zaak (een) ondergrondse tank(s) bestemd voor de opslag van (milieuonvriendelijke) (vloei)stoffen aanwezig is/zijn of is/zijn geweest, tenzij anders vermeld en mogelijk beschreven in de verkoopinformatie bij “bekende bijzonderheden”. Voor wat betreft de tuin en/of omliggende en bijbehorende grond verklaart verkoper nog, dat voor zover aan hem bekend er geen beperkingen zijn voor het gebruik als tuin. Indien koper voornemens is, de tuin deels of geheel als moestuin te gaan bestemmen, kan verkoper geen garantie geven dat de tuin hiervoor geschikt is. Indien verkoper milieu informatie heeft opgevraagd, dan zal deze door de verkoper ter beschikking worden gesteld aan koper. Eventueel aanwezige door gemeenten, provincies of andere overheden afgegeven verklaringen geven geen volledige zekerheid. Indien koper meer informatie wenst over (ondergrondse tank(s) en/of grond-, bodem- en/of grondwaterverontreiniging, kan hij in zijn bieding een ontbindende voorwaarde voor een "eigen onderzoek" opnemen. Dit onderzoek zal dan voor eigen risico en rekening in overleg met de verkoper en/of zijn makelaar uitgevoerd kunnen worden. Tenzij anders is besloten, verklaart koper met het ondertekenen van de koopovereenkomst, dat hij kennis heeft genomen van deze mogelijkheid en van de inhoud van deze clausule. Op basis van deze clausule komen partijen overeen dat na de levering te ontdekken (ondergrondse tank(s) en/of grond-, bodem- en/of grondwaterverontreiniging voor rekening en risico van koper zijn. Elke aansprakelijkheid van verkoper jegens koper, hoe ook genaamd en onder welke titel dan ook, voor eventuele te ontdekken (ondergrondse tank(s) en/of grond-, bodem- en/of grondwaterverontreiniging van de gehele onroerende zaak wordt uitgesloten. Koper vrijwaart verkoper alsmede de medewerkers van Onkenhout Makelaars van alle aansprakelijkheid ter zake van eventueel (later) te constateren aanwezigheid van ondergrondse tank(s) en/of grond-, bodem- en/of grondwaterverontreiniging. Environmental clause The following provision applies to the sale of this item. As soon as a candidate becomes a buyer, he declares to be familiar with this provision when entering into the agreement. If desired by the seller, the following provision may be included in the purchase deed to be drawn up. Environmental clause The seller declares that with regard to the soil / groundwater belonging to or forming part of the item sold, no investigation into contamination and possible restrictions on use has taken place, unless stated otherwise and possibly described in the sales information under “known details”. It is not known to the seller whether an underground tank (s) intended for the storage of (environmentally unfriendly) (liquid) substances is or has been present in the immovable property sold, unless stated otherwise and possibly described in the sales information. at "known particulars". With regard to the garden and / or surrounding and associated land, the seller further declares that as far as he is aware, there are no restrictions for use as a garden. If the buyer intends to use the garden partly or completely as a vegetable garden, the seller cannot guarantee that the garden is suitable for this. If the seller has requested environmental information, it will be made available to the buyer by the seller. Any statements issued by municipalities, provinces or other authorities do not provide complete certainty. If the buyer wishes more information about (underground tank (s) and / or ground, soil and / or groundwater contamination, he can include a resolutive condition for an "own investigation" in his bid. This investigation will then be at his own risk and expense. can be carried out in consultation with the seller and / or his broker Unless otherwise decided, the buyer declares by signing the purchase agreement that he has taken note of this possibility and of the content of this clause. On the basis of this clause, the parties agree that after delivery (underground tank (s) and / or ground, soil and / or groundwater contamination is at the expense and risk of the buyer. Any liability of the seller towards the buyer, however named and under whatever title, any to be discovered (underground tank (s) and / or ground, soil and / or groundwater contamination of the entire immovable property is excluded. The buyer indemnifies the seller as well as the employees of Onkenhout Makelaars from all liability with regard to any (later) established presence of underground tank (s) and / or ground, soil and / or groundwater contamination.Toelichtingsclausule Meetinstructie / Explanation clause Measurement instruction
Toelichtingsclausule Meetinstructie Bij de verkoop van dit object is onderstaande bepaling van toepassing. Zodra een gegadigde, koper wordt, verklaart hij met het aangaan van de overeenkomst bekend te zijn met deze bepaling. Indien door verkoper gewenst kan onderstaande bepaling worden opgenomen in de op te maken koopakte. De makelaar heeft (via en namens zijn verkoper) de NEN-2580 meting uitbesteed aan een externe, professionele en gespecialiseerde partij en hiermee beoogd de koper zo goed als mogelijk te informeren over de juiste maten van het object. Desalniettemin zijn de (eventuele maten in de) plattegronden slechts een indicatie van de werkelijkheid en kunnen afwijken van de feitelijke situatie. Toelichtingsclausule Meetinstructie De woning is opgemeten conform de branchebrede meetinstructie. De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Indien koper wenst, kan hij in zijn bieding een ontbindende voorwaarde voor een "eigen" NEN-2580 meting opnemen. Deze meting zal dan voor eigen risico en rekening in overleg met de verkoper en/of zijn makelaar uitgevoerd kunnen worden. Tenzij anders is besloten, verklaart koper met het ondertekenen van de koopovereenkomst, dat hij kennis heeft genomen van deze mogelijkheid en van de inhoud van deze clausule en dat hij door de verkoper in de gelegenheid is gesteld het gebruiksoppervlak en de inhoud zelf na te (laten) meten, van welke gelegenheid koper GEEN gebruik heeft gemaakt. Op basis van deze Toelichtingsclausule komen partijen overeen dat na de levering te ontdekken afwijkingen in de maten voor rekening en risico van koper zijn. Koper vrijwaart verkoper alsmede de medewerkers van Onkenhout Makelaars van alle aansprakelijkheid ter zake van eventueel later te constateren verschillen in maatvoering van zowel gebruiksoppervlakte als inhoud van de woning. Explanation clause Measurement instruction The following provision applies to the sale of this item. As soon as a candidate becomes a buyer, he declares to be familiar with this provision when entering into the agreement. If desired by the seller, the following provision may be included in the purchase deed to be drawn up. The broker has (through and on behalf of his seller) outsourced the NEN-2580 measurement to an external, professional and specialized party and aims to inform the buyer as well as possible about the correct dimensions of the object. Nevertheless, the (possible dimensions in the) floor plans are only an indication of reality and may deviate from the actual situation. Explanation clause Measurement instruction The Measurement instruction is based on the NEN2580. The Measurement Instruction is intended to apply a more unambiguous method of measurement for giving an indication of the usage surface. The Measurement Instruction does not completely exclude differences in measurement results, for example due to interpretation differences, rounding off or limitations when performing the measurement. If the buyer wishes, he can include a resolutive condition for an "own" NEN-2580 measurement in his bid. This measurement can then be carried out at your own risk and expense in consultation with the seller and / or his broker. Unless otherwise decided, the buyer declares by signing the purchase agreement that he has taken note of this possibility and the contents of this clause and that he has been given the opportunity by the seller to (leave) the usable area and contents himself. ) measure which opportunity the buyer has NOT taken. On the basis of this Explanatory Clause, the parties agree that deviations in the dimensions to be discovered after delivery are at the expense and risk of the buyer. The buyer indemnifies the seller as well as the employees of Onkenhout Makelaars from all liability with regard to any differences in dimensions of both the usable area and the content of the home that may be established later.Asbestclausule / Asbestos clause
Asbestclausule Bij de verkoop van dit object is onderstaande bepaling van toepassing. Zodra een gegadigde, koper wordt, verklaart hij met het aangaan van de overeenkomst bekend te zijn met deze bepaling. Indien door verkoper gewenst kan onderstaande bepaling worden opgenomen in de op te maken koopakte. Asbestclausule Het is verkoper niet bekend dat in/of om het object asbest of asbesthoudende materialen aanwezig zijn of verwerkt zijn. Overigens geeft dit geen volledige zekerheid. In de onroerende zaak kunnen asbesthoudende stoffen/ materialen aanwezig zijn. Indien deze worden verwijderd dienen door koper maatregelen en voorzieningen te worden getroffen die de wetgeving voorschrijft. Koper verklaart met deze wetgeving bekend te zijn en aanvaardt alle aansprakelijkheid en gevolgen die uit de aanwezigheid van asbest en/of de verwijdering van asbest uit de onroerende zaak kan voortvloeien. In afwijking van dit artikel in de nog op te maken koopakte en artikel 7:17 lid 1 en 2 BW komt het geheel of ten dele ontbreken van één of meer eigenschappen van de onroerende zaak voor normaal en bijzonder gebruik en het eventueel anderszins niet-beantwoorden van de zaak aan de overeenkomst als gevolg van de aanwezigheid van enig asbest in welke samenstelling en/of op welke plaats dan ook voor rekening en risico van koper. Bij het vaststellen van de koopsom is hier rekening mee gehouden. Indien koper meer informatie wenst over aanwezige asbest, kan hij in zijn bieding een ontbindende voorwaarde voor een "eigen onderzoek" opnemen. Dit onderzoek zal dan voor eigen risico en rekening in overleg met de verkoper en/of zijn makelaar uitgevoerd kunnen worden. Tenzij anders is besloten, verklaart koper met het ondertekenen van de koopovereenkomst, dat hij kennis heeft genomen van deze mogelijkheid en van de inhoud van deze clausule. Op basis van deze asbestclausule komen partijen overeen dat de kosten van verwijdering, sanering en/of bijbehorende maatregelen van na de levering te ontdekken asbest of asbesthoudend materiaal voor rekening en risico van koper zijn. Koper vrijwaart verkoper alsmede de medewerkers van Onkenhout Makelaars van alle aansprakelijkheid ter zake van eventueel later te constateren aanwezigheid van asbest, dan wel asbesthoudende materialen. Asbestos clause When selling this object, the following provision applies. As soon as a candidate becomes a buyer, he declares that he is aware of this provision when entering into the agreement. If the seller wishes, the following provision can be included in the deed of sale to be drawn up. Asbestos clause The seller is not aware that asbestos or asbestos-containing materials are present or processed in / or around the object. Incidentally, this does not provide complete certainty. The immovable property may contain asbestos-containing substances / materials. If these are removed, the buyer must take measures and provisions that the legislation prescribes. Buyer declares to be aware of this legislation and accepts all liability and consequences that may arise from the presence of asbestos and / or the removal of asbestos from the immovable property. Contrary to this article in the deed of sale still to be drawn up and Article 7:17 paragraph 1 and 2 of the Dutch Civil Code, the partial or complete absence of one or more properties of the immovable property for normal and special use and any other failure to respond of the matter to the agreement as a result of the presence of any asbestos in any composition and / or at any place whatsoever at the expense and risk of the buyer. This has been taken into account when determining the purchase price. If the buyer wishes more information about the asbestos present, he can include a resolutive condition for an "own investigation" in his bid. This investigation can then be carried out at your own risk and expense in consultation with the seller and / or his broker. Unless otherwise decided, the buyer declares by signing the purchase agreement that he has taken note of this possibility and of the content of this clause. On the basis of this asbestos clause, the parties agree that the costs of removal, remediation and / or associated measures of asbestos or material containing asbestos to be discovered after delivery are at the expense and risk of the buyer. The buyer indemnifies the seller as well as the employees of Onkenhout Makelaars from all liability with regard to the presence of asbestos or materials containing asbestos that may be established later.Badhoevedorp
Badhoevedorp is een dorp in de gemeente Haarlemmermeer in de Nederlandse provincie Noord-Holland met in 2019 12.650 inwoners. Het dorp wordt door de ringvaart gescheiden van het oude dorp Sloten, sinds 1921 deel van de gemeente Amsterdam. De Sloterbrug verbindt sinds 1879 beide dorpen met elkaar. Voorts zijn er de Oude Haagsebrug en de Lijnderbrug die een verbinding vormen met Amsterdam-Nieuw-West. Langs de ringvaart komt men in het noordwesten over de Akerdijk bij het dorp Lijnden, in het zuidoosten over de Nieuwemeerdijk bij de buurtschap Nieuwe Meer.
Badhoevedorp is genoemd naar de modelboerderij de Badhoeve van Jacob Paulus Amersfoordt, burgemeester van Haarlemmermeer. Deze in 1854 gebouwde boerderij was weer vernoemd naar een strandje aan het destijds Haarlemmermeer op de plek waar later het niet meer bestaande Akerbad stond in Sloten waar een badgelegenheid was. Deze boerderij trok al spoedig na de bouw de aandacht vanwege de revolutionaire landbouwmethoden. Onder andere koningin Sophia heeft de boerderij nog bezocht.
Aanvankelijk was Badhoevedorp niet veel meer dan een paar huizen om de modelboerderij “de Badhoeve” aan de ringdijk van de Haarlemmermeer, maar vanaf de jaren ’30 werd het dorp uitgebreid als tuindorp bij Amsterdam. Zo kon aan de werknemers van het nabijgelegen Schiphol huisvesting worden geboden. De nieuwe bevolking was voor de overgrote meerderheid afkomstig uit de stad. Dit, en de nabijheid van Amsterdam, zullen de oorzaak zijn dat Badhoevedorpers zich ook nu nog meer verbonden voelen met de stad dan met Haarlemmermeer. Van eind jaren dertig tot begin jaren zeventig was het dorp het grootste van de Haarlemmermeer.
In 1936 werd de naam van het dorp officieel door de Haarlemmermeerse gemeenteraad vastgesteld als Badhoevedorp. Voor die tijd stond het bekend als Badhoevebuurt.
De oorspronkelijke modelboerderij de Badhoeve werd in 1990/’91 gesloopt.
Badhoevedorp is gelegen in de gemeente Haarlemmermeer en is grenzend aan de westzijde van Amsterdam. Badhoevedorp is gelegen in de voormalige Haarlemmermeer polder, welke halverwege de negentiende eeuw definitief werd drooggelegd. Vanaf die tijd draaide de economie veelal om de agrarische sector.
Na de tweede wereldoorlog veranderde dat al vrij snel. Schiphol groeide door tot een belangrijke luchthaven en een belangrijke werkgever. Hierdoor ontstond een explosieve uitbreiding van economische activiteiten rondom Schiphol. Een groot gedeelte van de meer dan 11.000 inwoners van Badhoevedorp, werken dan ook in deze regio en wonen tevreden dicht bij, hebben er het gemak van, zonder dat de vliegtuigen over het dorp vliegen.
Wijken
Badhoevedorp omvat de volgende wijken: Bouwlust, Noordwest, Zuid-centrum, en Noordoost. Deze namen zijn niet bij de bewoners bekend. Er zijn informele wijknamen die wat gangbaarder zijn, zoals het Groene Dakendorp, alwaar de dure villa’s inderdaad groene daken hebben, en de Vogelbuurt, alwaar de straten naar bekende vliegtuigen van de KLM uit de jaren dertig vernoemd zijn (en die waren op hun beurt weer naar vogels vernoemd).
Verkeer en vervoer
Van 8 augustus 1967 tot 10 april 2017 liep de autosnelweg A9 dwars door het dorp. Na jaren plannen om deze rijksweg ten zuiden van Badhoevedorp om te leggen werd deze wijziging definitief na een besluit in de gemeenteraad van Haarlemmermeer op 20 oktober 2005. Na een in 2007 begonnen inspraakronde werd op 24 april 2012 het definitieve tracébesluit getekend door verkeersminister Schultz van Haegen. Eind 2012 deed de Raad van State uitspraak over eventueel ingesteld beroep. In het najaar van 2013 werd een start gemaakt met de bouw.
Op 17 en 19 december 2016 werd de nieuwe rijbaan in de richting Amstelveen (linkerrijbaan) in gebruik genomen. In april 2017 volgde de omlegging in de richting Haarlem (rechterrijbaan). Op 10 april 2017 reed de laatste auto de andere kant op. Aansluitend hierop voorziet het ‘Masterplan Badhoevedorp in de bouw van nieuwe woningen op de plaats van de oude snelweg.
Aan de zuidoostkant van Badhoevedorp kruisen autosnelwegen A9 en A4 bij het knooppunt Badhoevedorp. Langs Badhoevedorp loopt tevens de provinciale weg N232, lokaal beter bekend als de Schipholweg.
Langs het dorp loopt een spoorlijn maar deze heeft er geen station. Connexxion buslijnen 192 en 195 doen het dorp wel aan. Buslijn 194 van het Schipholnet en 356 van R-net hebben langs de rand van het dorp een halte.
Industrie en nijverheid
Badhoevedorp kent twee grote industrieterreinen, waar vooral bedrijven gevestigd zijn en geen fabrieken: de Jan van Gentstraat en het industrieterrein aan de Schipholweg. Het winkelcentrum van Badhoevedorp bevindt zich aan de Sloterweg en het Lorentzplein.
Scholen
Badhoevedorp heeft tegenwoordig enkel basisscholen, te weten de:
- Burgemeester Amersfoordtschool (openbaar),
- G.Th. Rietveldschool (Daltononderwijs),
- Dr. Plesmanschool (rooms-katholiek), vroeger de Sint Jozefschool geheten.
- Oranje-Nassauschool (protestants-christelijk).
In het dorp was ook bloeiend voortgezet onderwijs, met het openbare Haarlemmermeer Lyceum en de christelijke Oranje Nassau School. De eerste vestiging van het lyceum was in Badhoevedorp, met docenten als Henriëtte Boas en leerlingen als Bas Heijne. Later kwam er er een tweede vestiging in Hoofddorp, nadat deze door de gemeente tot hoofdvestiging was verklaard werd het lyceum in Badhoevedorp in 1985, ondanks het hoge leerlingenaantal, gesloten. Voor het vervolgonderwijs zijn de scholieren uit het dorp sindsdien aangewezen op Amsterdam, Haarlem, Hoofddorp of Amstelveen.
Kerken
Badhoevedorp heeft twee kerken: de rooms-katholieke HH. Engelbewaarderskerk en de Pelgrimskerk behorend aan de gemeente Badhoevedorp/Lijnden van de Protestantse Kerk in Nederland. De Pelgrimskerk is de voormalige Gereformeerde Kerk. De hervormde Immanuelkerk heeft begin 21e eeuw moeten wijken voor appartementen.
Sport
In Badhoevedorp zijn verschillende sportverenigingen actief. Dit zijn:
R.K.S.V. Pancratius (voetbal)
SC Badhoevedorp (voetbal, honkbal, softbal)
Kombij Sport (volleybal, atletiek, tafeltennis)
TV Badhoevedorp (tennis)
KV Badhoevedorp (korfbal)
ZV de Waterwolf (zwemsport, waterpolo, duiken)
BC Badhoevedorp (badminton)
Kringroep den Aemstelle (hondensport)
Badhoevese Bridgeclub (kaarten)
Net over de brug van Badhoevedorp in Amsterdam-Sloten is hockeyclub Xenios
Scoutinggroepen
Buiten de sportverenigingen telt Badhoevedorp ook twee scoutinggroepen, te weten:
Leeghwatergroep (waterscouting)
Lady Baden Powell (landscouting voor meisjes)
Conclusie
Deze charmante woning ligt op goede afstand van het centrum, waar diverse leuke winkels van hoge kwaliteit en met nog echte service en kennis zich bevinden. Het dorp heeft drie supermarkten en twee banken en een openbare bibliotheek. Er zijn goede gerenommeerde scholen, diverse sport- en recreatievoorzieningen, ouderenvoorzieningen, speelvoorzieningen en veel groen.
Kortom een prettige leefomgeving dicht bij het centrum van Amsterdam, Haarlem of Hoofddorp, nabij het Amsterdamse bos en aan het water van de ringvaart en de Nieuwe Meer.
Badhoevedorp heerlijk om te wonen.
Bron: Wikipedia