Charmante, jaren-30 middenwoning met ruime ZW-tuin in prachtige boomrijke straat Ibisstraat 21 @Badhoevedorp - Badhoevedorp

  • 01 Charmante, jaren-30 middenwoning - voorgevel 01a
  • 02 Charmante, jaren-30 middenwoning - straatbeeld 01a
  • 03 Charmante, jaren-30 middenwoning - woonkamer 01a
  • 04 Charmante, jaren-30 middenwoning - tuin 01a
  • 05 Charmante, jaren-30 middenwoning - keuken 01a
  • 06 Charmante, jaren-30 middenwoning - toilet
  • 07 Charmante, jaren-30 middenwoning - slaapkamer 01a
  • 08 Charmante, jaren-30 middenwoning - slaapkamer 01b
  • 09 Charmante, jaren-30 middenwoning - slaapkamer 02a
  • 10 Charmante, jaren-30 middenwoning - slaapkamer 02b
  • 11 Charmante, jaren-30 middenwoning - badkamer 01a
  • 12 Charmante, jaren-30 middenwoning - slaapkamer 03a
  • 13 Charmante, jaren-30 middenwoning - zolder 01a
  • 14 Charmante, jaren-30 middenwoning - voorgevel 0b
  • 15 Charmante, jaren-30 middenwoning - entree
  • 16 Charmante, jaren-30 middenwoning - woonkamer 01b
  • 17 Charmante, jaren-30 middenwoning - woonkamer 01c
  • 18 Charmante, jaren-30 middenwoning - woonkamer 01d
  • 19 Charmante, jaren-30 middenwoning - woonkamer 01e
  • 20 Charmante, jaren-30 middenwoning - woonkamer 01f
  • 21 Charmante, jaren-30 middenwoning - woonkamer 01g
  • 22 Charmante, jaren-30 middenwoning - woonkamer 01h
  • 23 Charmante, jaren-30 middenwoning - woonkamer 01i
  • 24 Charmante, jaren-30 middenwoning - tuin 01b
  • 25 Charmante, jaren-30 middenwoning - tuin 01c
  • 26 Charmante, jaren-30 middenwoning - tuin 01c
  • 27 Charmante, jaren-30 middenwoning - keuken 01b
  • 28 Charmante, jaren-30 middenwoning - slaapkamer 01b
  • 29 Charmante, jaren-30 middenwoning - slaapkamer 02b
  • 30 Charmante, jaren-30 middenwoning - slaapkamer 02c
  • 31 Charmante, jaren-30 middenwoning - badkamer 01b
  • 32 Charmante, jaren-30 middenwoning - zolder 01b
  • 33 Charmante, jaren-30 middenwoning - zolder 01c
  • 34 Charmante, jaren-30 middenwoning - straatbeeld 01b
  • 35 Charmante, jaren-30 middenwoning - omgeving 01a
  • 36 Charmante, jaren-30 middenwoning - omgeving 01b
  • 37 Charmante, jaren-30 middenwoning - omgeving 01c

Verkocht    
Gebruiksoppervlakte wonen: 77 m²Kamers: 4Inhoud wonen: 307 m³Overige inpandige ruimte: 8 m²Externe bergruimte: 7 m²Gebouw gebonden buitenruimte: 10 m²Kavel: 123 m² Bouwperiode: 1938

Charmante, jaren-30 middenwoning met ruime ZW-tuin in prachtige boomrijke straat Ibisstraat 21 @Badhoevedorp

Deze sfeervolle en goed geïsoleerde vooroorlogse tussenwoning met zonnige tuin is gelegen in een prachtige groene straat, vlak bij de Sloterbrug naar @Amsterdam.

Dit prima onderhouden en zonnige huis heeft op de begane grond prettig hoge plafonds en onder meer een woonkamer van ruim 29 m² met schuifpui naar de ongeveer 9 meter diepe tuin op het zuidwesten met schuur en achterom.  Achter de woonkamer is de gezellige en complete keuken. Op de 1e etage zijn er naast een moderne badkamer, twee flinke slaapkamers van ongeveer 12 en 9 m² en een derde kamer van ongeveer 4 m². De 2e etage is nu nog te bereiken met een vlizotrap, maar biedt tal van mogelijkheden, zoals bij veel woningen in de buurt al is gedaan.

Deze woning (bouwperiode 1938) is gelegen op een kavel van 123 m² eigen grond en beschikt over circa 76,6 m² gebruiksoppervlak wonen en circa 307,4 m³ inhoud (zo goed als mogelijk opgemeten volgens de branche brede meetinstructies van de NVM waarvoor de Nen-2580 norm de basis vormt), dit is exclusief de overige inpandige ruimte, zoals de zolder van circa 8,0 m² en exclusief de externe bergruimte, zoals de (in de tuin gelegen) berging van circa 6,9 m² en exclusief de gebouw gebonden buitenruimte, zoals het balkon van circa 10,1 m². Deze maten zijn indicatief. Voor deze woning is het energielabel D afgegeven.

Indeling

Parterre:
Entree, hal met meterkast en trap opgang naar eerste verdieping, doorzon woonkamer van circa 29,2 m² met erker, gashaard en schuifpui naar de achtertuin, tussengang met toegang tot toilet met fontein en keuken voorzien van diverse inbouw apparatuur en deur naar de tuin.

1e Verdieping:
Overloop, slaapkamer aan de voorzijde van circa 11,8 m², badkamer met een ligbad met douche, wastafel en een wasmachine- en drogeraansluiting, twee slaapkamers aan de achterzijde van circa 3,9 m² en circa 9,0 m² met toegang tot een op het zuidwesten gelegen balkon van circa 10,1 m².

2e Verdieping:
Bergzolder van circa 8,0 m² met cv-opstelling bereikbaar via een vlizotrap.

Tuin:
De op het zuidwesten gelegen achtertuin is circa 9 meter diep en circa 5 meter breed, de tuin is voorzien van sierbestrating met groenperken en heeft een vrijstaande stenen berging van circa 6.9 m² en een achterom. De op het noordoosten gelegen voortuin is circa 5,5 meter diep en circa 5 meter breed en voorzien van sierbestrating en een groenperk.

Ligging:
Deze woning is gelegen op een mooie locatie in een groene, kindvriendelijke en sociale buurt, dicht bij het dorpshart en met parkeergelegenheid voor de deur.  De diverse winkels in het centrum van Badhoevedorp liggen op een prettige afstand, evenals de diverse voorzieningen als scholen,  sportfaciliteiten en openbaar vervoer. De brug naar Sloten is op wandelafstand en daar kunt u de bus nemen richting het centrum van Amsterdam. De eindhalte van tram 2 en 10 zijn 10 minuten extra lopen. Ook Haarlem is op korte afstand en makkelijk te bereiken. Buslijn 356 van de Amsterdam Arena naar Haarlem station is op 5 minuten fietsafstand. De woning is de perfecte uitvalsbasis richting de snelwegen A9 (Haarlem), A5 (Hoofddorp), A4 (luchthaven Schiphol) en ringweg A10 (Amsterdam).

 Altijd al in een karakteristieke jaren dertig huis willen wonen? Pak dan dit buitenkansje, want deze sfeervolle eengezinswoning in een al even zo sfeervolle straat komt binnenkort beschikbaar. Interesse? Laat je eigen NVM of MVA-makelaar via de mail een afspraak inplannen of stuur ons zelf een e-mail voor een bezichtigingsafspraak en wij benaderen je voor een datum.

 Afspraken
U kunt ons mailen voor een afspraak voor een bezichtiging. Onze bezichtigingen zullen individueel zijn en strak op afspraak en voor een bepaalde tijd. Hiermee en door goed te ventileren, de nodige afstand te houden en het aantal kijkers te maximeren, proberen we de bezichtigingen zo gezond als mogelijk te laten plaatsvinden.

Bijzonderheden:
– Bouwjaar 1938
– Type tussenwoning
– Gebruiksoppervlak wonen 76,6 m²
– Eigen grond
– Oplevering in overleg

  • Aardlekschakelaar
  • Gastentoilet
  • Eigen grond
  • CV-combiketel

Onderstaand de bij ons bekende bijzonderheden van deze woning door de verkoper bij aanvang verkoop verstrekt:

 

Verwarming en warmwater

- De woning wordt verwarmd via een Intergas Kombi Kompakt HRE CV-ketel

- Het apparaat is van omstreeks 2021

- Het warme water van deze woning komt via een boiler uit 2015

- Het apparaat is in de afgelopen jaren onderhouden middels een onderhoudscontract

 

Isolatie

- De woning is grotendeels voorzien van houten kozijnen, ramen en deuren

- De woning is grotendeels voorzien van dubbel glas

 

Installaties

- Er is een moderne groepenkast met 4 groepen en een aardlekschakelaar

- In de woning is een tv aansluiting aanwezig

- In de woning is een internetaansluiting aanwezig

- In de woning zijn rookmelders aanwezig

- Het riool in de woning functioneert voor zover bekend goed;

- Er is geen informatie bekend over ander grondvochtigheid en/of optrekkend vocht anders dan
gebruikelijk op deze locatie

- Voor wat betreft de fundering en het casco is bekend dat er bij dit object een fundering ‘op staal’ is
toegepast. Deze benaming heeft niets te maken met metaal, maar is een oude aanduiding voor een
fundering die is aangelegd op een zandbed. De funderingsinformatie die is verstrekt geeft slechts een indicatie van de fundering. Alleen nader onderzoek kan uitsluitsel bieden over de aard en de staat van de fundering. Dit betekent dan ook dat geen enkele aansprakelijkheid wordt aanvaard ter zake van de juistheid van de verstrekte informatie.

 

Vloerbedekking

- De begane grond is grotendeels voorzien van een blokparket vloer

- De verdieping(en) zijn grotendeels voorzien van een laminaat vloer

 

Keuken

De keuken is onder meer voorzien van:

- een stenen werkblad

- een spoelbak

- een vaatwasmachine

- een 4 pits gaskookplaat

- een oven

- een magnetron (defect)

- een koelkast

- een afzuigkap

 

Badkamer

De badkamer is onder meer voorzien van:

- een ligbad met douchefaciliteit

- een enkele wastafel

- een handdoekradiator

- inbouwspots

- aansluiting voor wasmachine en droger

 

Wandafwerking

- De wanden op de begane grond zijn grotendeels voorzien van Granol

- De wanden op de verdiepingen zijn grotendeels voorzien van Granol

 

Overige bijzonderheden

- Er zijn uitbouwmogelijkheden aanwezig naar zolder en bij het balkon.

- Elektrische zonneschermen aan de achterzijde.

- De waterleidingen zijn in periode 2021 gecontroleerd.

- Het object is aangesloten op de (openbare) leidingen voor water, verwarming (gas, stadsverwarming en/of WKO), elektriciteit en riool.

- Het object heeft aansluiting op de infrastructuur voor dataverkeer.

- Het object heeft heden rechtmatig en onbeperkt uitgang op de openbare weg op de wijze als ter plaatse blijkt.

- Het object is uitsluitend gebruikt als woning, verkoper staat niet in voor een gebruik anders dan voormeld gebruik.

 

Energielabel

- De woning heeft een definitief energielabel D

- Dit label is geldig tot 02-06-2032

- Er is een energielabel volgens de 2021 norm NTA 8800 aanwezig

 

Asbest

- Verkoper is niet bekend dat er in de woning asbest of asbesthoudende materialen aanwezig zijn, met uitzondering van een plaat in de convectorput. Deze is mogelijk asbestverdacht. Dit is overigens geen garantie dat er helemaal geen asbest of asbesthoudende materialen in de woning aanwezig kan of kunnen zijn;

- Zie ook de asbestclausule bij de verkoopvoorwaarden;

 

Vergunningen, verbouwingen, aan- en uitbouwen

Verkoper heeft alle bij hem aanwezige, aan hem bekende gegevens en informatie omtrent aan- en uitbouwen, verbouwingen en/of bouwvergunning ter beschikking gesteld, maar kan niet instaan voor de volledigheid en/of juistheid van deze informatie. Kopers wordt geadviseerd altijd zelf onderzoek te doen naar de volledigheid en/of juistheid van deze informatie. Indien door verkoper, dan wel door makelaar verkoper geen (bouw)tekeningen en/of vergunningen bij de overheidsinstanties zijn opgevraagd, dan wordt een koper geadviseerd dit zelf te doen. Dit om een compleet beeld te vormen over de legaliteit van eventuele bouwkundige aanpassingen en veranderingen.

 

Bouwtechnisch onderzoek

- Om de potentiele koper(s) vooraf zo goed als mogelijk te informeren heeft de verkoper opdracht gegeven tot het laten uitvoeren van een bouwtechnisch onderzoek. Dit onderzoek is slechts informatief en bedoeld om als verkoper maximaal te voldoen aan zijn mededelingsplicht.

- Verkoper is niet bekend dat er in de woning bouwkundige gebreken zijn, anders dan mogelijk vermeld en die uit het bouwtechnische onderzoek naar voren zijn gekomen, dit is overigens geen garantie dat er helemaal geen andere bouwtechnische gebreken in de woning aanwezig kunnen zijn;

- Zie ook de clausule bouwkwaliteit bij de verkoopvoorwaarden

 

Door het bedrijf Perfect Keur is een bouwtechnisch onderzoek uitgevoerd. Uit het onderzoek zijn de volgende zaken naar voren gekomen:

 

De geraamde kosten op korte termijn zijn:

- Daken, schoorsteen                                       €      495,00

- Keuken, toilet en badkamer                            €      440,00

- Electra en brandveiligheid                               €      440,00

- Kruipruimte en kelder                                     €      450,00

- Balkons, dakterras                                         €      360,00

Totaal                                                             €   2.185,00

 

De geraamde Termijnkosten (0-5 jaar) zijn:

- Daken, schoorsteen                                       €      450,00

- Goten, hemelwaterafvoeren, overstek              €      375,00

- Plafonds, wanden en kozijnen (binnen)             €        81,00

- Keuken, toilet en badkamer                             €      140,00

- Afvoeren en riolering                                       €      260,00

- Bijgebouwen en/of opstallen                            €      600,00

Totaal                                                             €   1.906,00

 

Verbeterkosten

- Daken, schoorsteen                                       €      105,00

- Kozijnen en beglazing (exterieur)                     €      160,00

Totaal                                                             €      265,00

 

Het rapport is op verzoek voor serieus geïnteresseerden beschikbaar.

 

Tuin

Achtertuin

- De ligging van de achtertuin is zuid west

- De diepte van de achtertuin is circa 11 meter

- De breedte van de achtertuin is circa 5 meter

- De totale oppervlakte van deze tuin is circa 51

- In de tuin staat een berging

- Deze is circa 2,3 meter breed

- Deze is circa 2,9 meter diep

- De totale oppervlakte van deze ruimte is circa 6,9

 

Voortuin

- De ligging van de voortuin is noord oost

- De diepte van de voortuin is circa 5,5 meter

- De breedte van de voortuin is circa 5 meter

- De totale oppervlakte van deze tuin is circa 27,5

 

Gegevens over grond:

Kadastrale gegevens:

Kadastrale gemeente: Haarlemmermeer

Sectie: H Nummer: 7596

Groot: 123 m²

 

Eigendom

- Het object ligt op eigen grond.

 

Bijzondere en algemene bepalingen op deze verkoop van toepassing:

- Deze brochure is door ons kantoor met de nodige zorgvuldigheid samengesteld aan de hand van de beschikbare gegevens en met de door de verkoper aan ons ter hand gestelde gegevens en tekeningen. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

- Op deze verkoop zijn de verkoopvoorwaarden van toepassing. Deze zijn op onze website bij de woning vermeld onder het tabblad algemene informatie Ook de daar beschreven bijzondere clausules zijn van toepassing.

- Op deze verkoop is ook de disclaimer beschreven op onze website van toepassing;

- Tevens verwijzen we met betrekking tot deze verkoop naar de privacyverklaring beschreven op onze website.

Onderstaand zijn bij ons bekende jaarlijkse lasten van deze woning door de verkoper bij aanvang verkoop verstrekt:

- De onroerende zaak belasting op basis van peildatum 01-01-2021 bedraagt: € 294,70

- Het rioolrecht voor 2022 bedraagt: € 137,56 

- De waterschapslasten (watersysteemheffing eigenaren) op basis van peildatum 01-01-2021 bedraagt: € 83,00

Deze bovenstaande lasten betreffen zakelijke lasten, welke reeds door verkoper zijn voldaan en bij verkoop per overdrachtsdatum zullen worden verrekend met koper. Dit betekent dat deze door koper tot en met het einde van het jaar aan verkoper zullen worden (terug)betaald;

 

De onderstaande lasten zijn (niet te verrekenen) gebruikerslasten:

- De afvalstoffenheffing bedragen voor de periode 01-01-2022 tot en met 31-12-2022: € 282,00 / 382,00

- De watersysteemheffing ingezeten per 01-01-2022 bedraagt: € 110,00 per woonruimte

- De zuiveringsheffing woonruimte bedraagt € 65,85 per vervuilingseenheid voor de periode 01-01-2022 tot en met 31-12-2022.

Badhoevedorp

Badhoevedorp is een dorp in de gemeente Haarlemmermeer in de Nederlandse provincie Noord-Holland met in 2019 12.650 inwoners. Het dorp wordt door de ringvaart gescheiden van het oude dorp Sloten, sinds 1921 deel van de gemeente Amsterdam. De Sloterbrug verbindt sinds 1879 beide dorpen met elkaar. Voorts zijn er de Oude Haagsebrug en de Lijnderbrug die een verbinding vormen met Amsterdam-Nieuw-West. Langs de ringvaart komt men in het noordwesten over de Akerdijk bij het dorp Lijnden, in het zuidoosten over de Nieuwemeerdijk bij de buurtschap Nieuwe Meer.

Badhoevedorp is genoemd naar de modelboerderij de Badhoeve van Jacob Paulus Amersfoordt, burgemeester van Haarlemmermeer. Deze in 1854 gebouwde boerderij was weer vernoemd naar een strandje aan het destijds Haarlemmermeer op de plek waar later het niet meer bestaande Akerbad stond in Sloten waar een badgelegenheid was. Deze boerderij trok al spoedig na de bouw de aandacht vanwege de revolutionaire landbouwmethoden. Onder andere koningin Sophia heeft de boerderij nog bezocht.

Aanvankelijk was Badhoevedorp niet veel meer dan een paar huizen om de modelboerderij “de Badhoeve” aan de ringdijk van de Haarlemmermeer, maar vanaf de jaren ’30 werd het dorp uitgebreid als tuindorp bij Amsterdam. Zo kon aan de werknemers van het nabijgelegen Schiphol huisvesting worden geboden. De nieuwe bevolking was voor de overgrote meerderheid afkomstig uit de stad. Dit, en de nabijheid van Amsterdam, zullen de oorzaak zijn dat Badhoevedorpers zich ook nu nog meer verbonden voelen met de stad dan met Haarlemmermeer. Van eind jaren dertig tot begin jaren zeventig was het dorp het grootste van de Haarlemmermeer.

In 1936 werd de naam van het dorp officieel door de Haarlemmermeerse gemeenteraad vastgesteld als Badhoevedorp. Voor die tijd stond het bekend als Badhoevebuurt.

De oorspronkelijke modelboerderij de Badhoeve werd in 1990/’91 gesloopt.

Badhoevedorp is gelegen in de gemeente Haarlemmermeer en is grenzend aan de westzijde van Amsterdam. Badhoevedorp is gelegen in de voormalige Haarlemmermeer polder, welke halverwege de negentiende eeuw definitief werd drooggelegd. Vanaf die tijd draaide de economie veelal om de agrarische sector.

Na de tweede wereldoorlog veranderde dat al vrij snel. Schiphol groeide door tot een belangrijke luchthaven en een belangrijke werkgever. Hierdoor ontstond een explosieve uitbreiding van economische activiteiten rondom Schiphol. Een groot gedeelte van de meer dan 11.000 inwoners van Badhoevedorp, werken dan ook in deze regio en wonen tevreden dicht bij, hebben er het gemak van, zonder dat de vliegtuigen over het dorp vliegen.

Wijken

Badhoevedorp omvat de volgende wijken: Bouwlust, Noordwest, Zuid-centrum, en Noordoost. Deze namen zijn niet bij de bewoners bekend. Er zijn informele wijknamen die wat gangbaarder zijn, zoals het Groene Dakendorp, alwaar de dure villa’s inderdaad groene daken hebben, en de Vogelbuurt, alwaar de straten naar bekende vliegtuigen van de KLM uit de jaren dertig vernoemd zijn (en die waren op hun beurt weer naar vogels vernoemd).

Verkeer en vervoer

Van 8 augustus 1967 tot 10 april 2017 liep de autosnelweg A9 dwars door het dorp. Na jaren plannen om deze rijksweg ten zuiden van Badhoevedorp om te leggen werd deze wijziging definitief na een besluit in de gemeenteraad van Haarlemmermeer op 20 oktober 2005. Na een in 2007 begonnen inspraakronde werd op 24 april 2012 het definitieve tracébesluit getekend door verkeersminister Schultz van Haegen. Eind 2012 deed de Raad van State uitspraak over eventueel ingesteld beroep. In het najaar van 2013 werd een start gemaakt met de bouw.

Op 17 en 19 december 2016 werd de nieuwe rijbaan in de richting Amstelveen (linkerrijbaan) in gebruik genomen. In april 2017 volgde de omlegging in de richting Haarlem (rechterrijbaan). Op 10 april 2017 reed de laatste auto de andere kant op. Aansluitend hierop voorziet het ‘Masterplan Badhoevedorp in de bouw van nieuwe woningen op de plaats van de oude snelweg.

Aan de zuidoostkant van Badhoevedorp kruisen autosnelwegen A9 en A4 bij het knooppunt Badhoevedorp. Langs Badhoevedorp loopt tevens de provinciale weg N232, lokaal beter bekend als de Schipholweg.

Langs het dorp loopt een spoorlijn maar deze heeft er geen station. Connexxion buslijnen 192 en 195 doen het dorp wel aan. Buslijn 194 van het Schipholnet en 356 van R-net hebben langs de rand van het dorp een halte.

Industrie en nijverheid

Badhoevedorp kent twee grote industrieterreinen, waar vooral bedrijven gevestigd zijn en geen fabrieken: de Jan van Gentstraat en het industrieterrein aan de Schipholweg. Het winkelcentrum van Badhoevedorp bevindt zich aan de Sloterweg en het Lorentzplein.

Scholen

Badhoevedorp heeft tegenwoordig enkel basisscholen, te weten de:

  • Burgemeester Amersfoordtschool (openbaar),
  • G.Th. Rietveldschool (Daltononderwijs),
  • Dr. Plesmanschool (rooms-katholiek), vroeger de Sint Jozefschool geheten.
  • Oranje-Nassauschool (protestants-christelijk).

In het dorp was ook bloeiend voortgezet onderwijs, met het openbare Haarlemmermeer Lyceum en de christelijke Oranje Nassau School. De eerste vestiging van het lyceum was in Badhoevedorp, met docenten als Henriëtte Boas en leerlingen als Bas Heijne. Later kwam er er een tweede vestiging in Hoofddorp, nadat deze door de gemeente tot hoofdvestiging was verklaard werd het lyceum in Badhoevedorp in 1985, ondanks het hoge leerlingenaantal, gesloten. Voor het vervolgonderwijs zijn de scholieren uit het dorp sindsdien aangewezen op Amsterdam, Haarlem, Hoofddorp of Amstelveen.

 

Kerken

Badhoevedorp heeft twee kerken: de rooms-katholieke HH. Engelbewaarderskerk en de Pelgrimskerk behorend aan de gemeente Badhoevedorp/Lijnden van de Protestantse Kerk in Nederland. De Pelgrimskerk is de voormalige Gereformeerde Kerk. De hervormde Immanuelkerk heeft begin 21e eeuw moeten wijken voor appartementen.

Sport

In Badhoevedorp zijn verschillende sportverenigingen actief. Dit zijn:

R.K.S.V. Pancratius (voetbal)

SC Badhoevedorp (voetbal, honkbal, softbal)

Kombij Sport (volleybal, atletiek, tafeltennis)

TV Badhoevedorp (tennis)

KV Badhoevedorp (korfbal)

ZV de Waterwolf (zwemsport, waterpolo, duiken)

BC Badhoevedorp (badminton)

Kringroep den Aemstelle (hondensport)

Badhoevese Bridgeclub (kaarten)

Net over de brug van Badhoevedorp in Amsterdam-Sloten is hockeyclub Xenios

Scoutinggroepen

Buiten de sportverenigingen telt Badhoevedorp ook twee scoutinggroepen, te weten:

Leeghwatergroep (waterscouting)

Lady Baden Powell (landscouting voor meisjes)

Conclusie

Deze charmante woning ligt op goede afstand van het centrum, waar diverse leuke winkels van hoge kwaliteit en met nog echte service en kennis zich bevinden. Het dorp heeft drie supermarkten en twee banken en een openbare bibliotheek. Er zijn goede gerenommeerde scholen, diverse sport- en recreatievoorzieningen, ouderenvoorzieningen, speelvoorzieningen en veel groen.

Kortom een prettige leefomgeving dicht bij het centrum van Amsterdam, Haarlem of Hoofddorp, nabij het Amsterdamse bos en aan het water van de ringvaart en de Nieuwe Meer.

Badhoevedorp heerlijk om te wonen.                        

Bron: Wikipedia

Locatie